şükela:  tümü | bugün soru sor
  • "tunus devletinin anti demokratik yakla$imi ve tunus devletinin guduklugu, tunus devletinin salakliklari" temali ba$liklar ve entryler doldurarak ortaya konan caba.. ba$arili olma olasiligi yuksek.. tunus ise asya'da bir ulke olsa gerek..
  • türk politikacılarına, polis teşkilatına, ve devlet "büyük"lerine saldırılarak yapılan eylem. buluttan nem kapan, eleştiriye açık olmayan insanların gereksiz tepkisiyle karşılaşma ihtimalimiz gayet yüksektir.
  • gotumuze girecek entryler, sozluk yazarlarinin ucurulma sebepleri gibi ba$liklardan bihaber sozlugun nasil bir yer olduguna kahvedeki arkada$lardan aldigi duyumla karar vermi$ 100 yil uyuyan guzellerin kendi yazmadigi bir mesaj icin 4 yil hapis yemi$ superonline forum yoneticilerini ve ortalikta gezinen rtuk yasa tasarilarini gorup bunlar kar$isinda $a$irmasi sonucu vazgectigi dolayisiyla kendilerine mute$ekkir oldugumuz eylem ce$idi..

    buradan anla$iliyor ki (tam olarak satirba$indan bahsediyorum) nicklerin sahipleriyle olan ili$kisi var olmaktan cikmi$ durumda..
  • özellikle malum kesime bağlı siyasetçilerin genelde yaptırmaya çalıştığı eylem. ünlüler filan entry sildiriyor da, siyasetçiler gerekli gereksiz bütün bilgilerin yer aldığı ekşi'yi komple kapattırmaya çalışıyor. sırf bu yüzden kanzuk'un kendisi de dahil olarak, elinde büyük bir avukat ordusunun var olduğu biliniyor.