• 30 yaş üstüne amca/teyze diyen birinin yaşı en fazla 9'dur. bu da bizi başka bir sorunla yüz yüze bırakır:

(bkz: sözlüğün ilkokul bebeleriyle dolması)
  • siz sözlüğe dinamizm katın diye varsınız, biz de kalite katmak için buradayız dediğim durum.

not: 40
  • doğru olduğunu düşünmediğim durumdur. 30 yaş üstüne sadece mesaj geliyor herhalde çünkü, bana mesaj atanların çoğu 25 yaş altı görgüsüz, ağzı bozuk bebeler.
  • napiyosunuz yahu yumurtadan çıkınca sözlüğe mı geliyorsunuz? otuzlu yaşlarında insana on yaşındakiler amca ya da teyze diyor.
    kaynıyor doğrudur, biz yaşlı değiliz siz küçüksünüz.
  • bu gruptan bir teyzeniz olarak söylüyorum. bu başlık altında çok gürültü yapıyorsunuz. bu yaştan sonra kafam kaldırmıyor. gidin başka yerde oynayın, keserim topunuzu.
  • keşke bir buton koysalar da cidden sadece 30 yaş üstü yazarların entrylerini okusak. güzel bir filtre olur.
    not:89
  • sözlüğün 15 yıl önceki halini bilen ben, sözlüğün şimdiki haline gerçekten üzülüyorum.
  • evet kaynıyoruz çünkü sizin dandik instanızdan ve tiktokunuzdan sıkıldık insanları görsel olarak değil düşünceleri görmeye geliyoruz!!!

ve zibilyon tane haber sitesinin yaptığı propagandadan kaçmak için kullanıyoruz..

bu arada burası bizim neslin senin götünde don yoktu biz buraya girerken :)
  • yavrum biz sizin tiktokunuza sosyal medya hesaplarınıza bişey diyor muyuz?

asıl siz burada bari rahat bırakın bizi. ne işiniz var 99da kurulan bi sözlükte sizin? ergenlerden çok hoşlansak günlük hayatta suratınıza bakarız. gidin yeni sosyal mecralar bulun kendinize, burası zaten 30 yaş üstüne hitap ediyor. çoğumuz en az 10 yıldır karalıyoruz burada.

ikileyin anacım yaşıtlarınızın uygulamalarında takılın, sosyalleşin, sevişin.
hesabın var mı? giriş yap