• gerçekten de (bkz: engelle engelle bitmiyor amına koyayım)

hergün en az 2-3 tanesini ayıklıyorum. aslında karşıt görüşlülere saygım gerçekten sonsuz ama bu cahil sürüsü bazen gerçekten can sıkıyor.
  • hepsini gördüğüm yerde engellediğim için beni etkilemeyen durum, ohh.
  • muharremin şizofreni kendi örgütlenme hikayelerini akpartililere yapıştırmaya çalışıyor.
  • (bkz: engelle engelle bitmiyor amına koyayım)

mitoz mu bölünüyorlar aynı heriflerin birden fazla hesabı mı var nedir anlamıyorum. siyasi olmayan herhangi bir başlıkta bile bunlara rastlıyorum. üşenmem engellerim de bir süre sonra sıkmaya başlıyor.

edit: bunu yazdıktan sonra biri daha belirdi mantar gibi. benim yazdığımı bana yollayıp 5000 oktroll engelledim ahaha falan demiş. bildiğiniz üzere akpyi sevmeyenler bazılarına göre otomatikman chplidir, oktur boktur falan. cevap vermek yerine engelledim.
  • sanırım maaşlarını ibb den alıyorlardı. ibb gidince bi suskunluk anlayamadım gitti. seçimlerin yenilenmesi trollere heyecan getirdi. hepsi coştu.
  • ysk nın seçim yenileme kararlarıyla birlikte, hepsi bir şekilde harekette geçirildi birileri tarafından, belli. ama çok telaşlılar ve kuduz köpek misali nereye, kime saldıracaklarını şaşırmış durumdalar. organizasyonları sıfır... yırtınıp duruyor, nereye salça olacağını bilmedikleri gibi başlarınındaki de zır cahil. aktroll yerine sığır takımı demek daha doğru bir yaklaşım olur. sadece biat yok ama bildiğin tapıyorlar birilerine ve menfaatlerine. taptıkları kesenin ağzını açmış ve talimatını vermiş, çok belli. ysk kararına rağmen bu kadar telaşlı olmaları şu anlama geliyor: birilerinin paçası çok fena tutuşmuş.

mayış ne kadar? aktroll olmak için ıq seviyesinin 60 nın altında olması şart herhalde. bu kadar çabaya değiyor mu bari aldığınız paralar? çeşme akarken doldurun testilerinizi, yakın gelecekte çeşmenin suyu kesilecek. aç kalacaksınız sığırlar. iyi çalışın. daha çok saldırın sağa sola. daha çok bok atın. fesliyi dinleyin motive olun. daha çok saldırın. methiyeler dizin iktidara.

son olarak hepinizi öpüyorum.
  • güzelim sözlüğü ne hale getirdiler. bazı başlıkları okurken midem bulanıyor.

(bkz: mustafa kemal’in başarısız bir lider olması) bir örnek sadece.
  • sen aktroll diyorsun ben fetö piçleri diyorum.
hesabın var mı? giriş yap