şükela:  tümü | bugün
  • artık can sıkan, bunaltan, sözlükten uzaklaştırandır. yahu bilgi temalı paylaşım neden bu kadar az bu sözlükte, kimse kalkıp düşünmüyor mu yönetimde? gündemde "x yapan kız", "y yapan erkek", "terkeden sevgili" gibi saçma sapan cinsiyet temalı başlıklar ya da "bilmemne aralık 2023 köyspor'un atspor'a döşediği boru" başlıkları ve onun altında şaka gibi satırlarca analiz kasan fm teknik direktörler insanı bunaltıyor artık.

formata hiç girmiyorum, tanımsız, bfik ve scbe içeren entryler artık mide bulantısı oluşturmuştur. instagram, whatsapp grubu temalı "+40 yaş biraz da gülelim" kafasındaki boş entryler, anket başlıklar... say say bitmiyor inanın. bu başlık da solda kayar gider aşağılara zaten.

azalarak bitin, life is drunk'ı falan eleştiren varsa bu durumda, siz de azalarak bitin.

edit: imla
  • rumuz : valar m0rghulis

tema : bilgi

hobileri : bilim,kültür,sanat vb.

fobileri : 'x yapan kız','y yapan erkek' vb. temalar,kısaca cinsiyet teması
  • sadece ''ben başlık açtım'' demek için açılan başlıklar.
    adam utanmasa arjantin 2. liginden olan maç için başlık açacak.
    özellikle futbol başlıkları artık kabak tadı verdi. yok kimin kime döşeyeceği boru. yok kim kime çakar. kullandıkları dil de artık mide bulandırıyor.
  • siyasetin de eklenmesi gereken başlık.

ben de dahil işe yarar entry giren neredeyse yok. bu durumdan kurtulmamız lazım. diğer şeyler de olacak illa ama bokunu çıkarttık bence.
  • desteklediğim rezalet. üstelik futboldan hiç anlamıyor olmama rağmen.

şimdilik sadece ilişkiler ve anket kanallarına sıçmık yapabiliyorum. eğer biraz futbol ve iddaa falan da öğrenebilirsem spor başlıklarına da sıçacağım.
  • o da bir şey mi? mübarek neredeyse akp gençlik kollarına döndü :))))