şükela:  tümü | bugün
  • the red pill denen vasat öğretiden kadınlara üstelik feministlere sarmayı adet haline getirmiş erkek yazarların listesidir.

(bkz: 1f)
    (bkz: sonsuzluk ve bir gun)
    (bkz: toroslarda benim yurdum)
    (bkz: capetonian)
    (bkz: haremlikselam)
    (bkz: eksisozlu)

şimdilik en ünlü ve bilindikleri yazılmıştır.
  • genellikle sevgili - kiz arkadas bulamamis , asosyal ve az bisey akilli olup yavas yavas psikopatliga yuruyen erkekler listesidir.

birbirinden sikimsonik basliklari uplayarak veya acarak surekli kadinlara dusmanlik gosterirler. anonimligin verdigi guvenle kadinlarin davranislarini , kiminle beraber olmalari gerektigini tartisip nefret sacip dururlar.

not : erkeğim.
  • kısaca the red pill öğretisini benimsemiş tüm yazarların dahil olacağı listedir.
  • mesele feminizm oldugunda elestiri kabul etmeyenlerinin, fikirlerine katilmadiklari insanlari hakaret ederek yaftalamaya calistigi toplu linc girisimi basligidir.

zaten erkekleri beta alfa diye ayirarak yapabileceginiz en maskulen, en mizojenist yaklasimi takiniyorsunuz ve bu yazarlari, tutarsizliginiz, feminizm bilmezliginiz ile hakli cikariyorsunuz

olmadi beni de mi ekleseniz lan oraya?
  • hem adamları "alfa beta diye ayürüyür" diye kötüleyip, hem de onları "ezik ve beta" diye tanımlayarak kendiyle çelişmenin kitabını yazan bir adet gerizekalı tarafından oluşturulmuş liste.
  • bir ergen hazımsızlığı ifadesi.

gerçekten ergen psikolojinizi dengeleyecek ise tüm eziklikleri üstlenmeye hazırım.
    evet, yer yüzünün en ezik erkeği benim.
    sayısını unuttuğum kadın üstümden geçti.
    bastı, görmedi.
    dönüp bakmadı.
    tüm şişmiş egoların geçtikleri yerde bıraktıkları enkaz benim.
    şimdi biraz iyi hissediyor musunuz?