şükela:  tümü | bugün
  • 24 pkk'linin kimyasal silahlarla katledilmesi başlığındaki #25969997 numaralı girinin en çok beğenilenler arasında olması bu duruma örnektir.

her ne olursa olsun, savaş yerine barış sözcüklerini ısrarla dilimden düşürmeyeceğim.

kim olursa olsun, hangi ırk,dil,din,inanç ve görüş uğruna eline silahı almış kimseyi meşrulaştıramayacağımız gibi öldürülen insan oldukça

üzülmeye devam edeceğim. devletin yanlış ve yasakçı uygulamaları sonrasında birbirine düşürülen insanlara üzüleceğim.

bu giriyi yazan arkadaş büyük ihtimal şu an gururludur. başarı kazandığını düşünüyordur. yazık...

savaşa değil, barışa katkı sağlamak yerine kin ve nefret barındıran, insanlıktan uzaklaşarak ölü seviciliği yapan herkese lanet olsun.

belki bugün muktedirlerin ağzından konuşarak puan toplayan arkadaşlarımız büyük bir huzur duyuyordur ama unutulmasın ki; tarih bu hainliği

yapan ve insanların ölümü üzerinden prim yapan vicdansızları unutmayacaktır.

eğer, pkk ve tsk hala savaş halindeyse ve halklar bu savaş arasında perişan oluyorlarsa unutmayın; ödp genel başkanı alper taş'ın dediği

üzere bu savaş katkıda bulunanlar akıttıkları kanda boğulacaktır. herşeye rağmen yaşasın türk ve kürt halklarının kardeşliği!

barış, hemen şimdi!
  • gürcü düşmanlığının yaygınlaşmasıyla paraleldir.
  • ara ara gubrelenmis gibi aninda bitiveren yazarlardir. fasistliklerini kurdlere karsi kin kusarak, onlari kendi çaplarinda asagilamaya calisarak percinlerler.

neden bu kadar cahillik derseniz ben de bilmiyorum. sukur hic onlardan olmadim.
  • teror sempatizani olmayanlari fasist olarak nitelendirmek gibi bir hatayla ortaya atilmis lolodur.
    (bkz: zoruna mi gitti)
  • akplilerin artışıyla görülendir. ayrıca terörün insanlık suçu olduğu çağda utanmadan terör örgütü savunanların karşıtlarına faşist demesi ironiktir.
  • en lezzetli dolma şeklidir efendim, dadından yinmez.

malzemeler:

dolma tabanı olarak bir adet sözlük
    kişi adedine göre faşist (salamura ya da turfanda)
    bir tutam tuz (teröristlerin kokmaması içün)
    istenirse acı biber, kekik, nane
    birkaç orta boy ezilmiş halkların sesi kılıklı ergen sosyalist(!)
    arzuya göre soğan-sarımsak
    bol miktarda kuş boku, pardon üzümü.

tüm malzemeler bir karıştırma kabında, gündemin suniliğine göre artık allah ne verdiyse harmanlanarak sözlüğe doldurulur.
    kısık ateşte az bir suyla ortam troll kaynatmasına tabi tutulur. dolma içindekiler iyice piştikten sonra yüksek hararetteki fırında üzerleri kızarana kadar şöyle bir çevrilirler. afiyet olsun.

(bkz: kürt faşizmi)
    (bkz: ebleh teröristler)
  • arap faşistlerinin ısrarla savunduğu sıçmık.