şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: dudak dudağa cinsel öpüşmenin mantığı) başlığında görülen hadisedir.

"cinsel seks ne sığır öğöğöğ." diye kaç yıllık cinsel seks esprisini anlamayıp laf sokma çabasına giren, "sen bir daha başlık açma gözümüz kanamasın." gibi laflar sıçan, bunları da favlayan onlarca insan var bu başlıkta.

amına koduğumun facebook sürüngenleri sizi, gelmeyin ekşi'ye siktirin gidin plazanızda sizin gibi eğitimli gözükmeye çalışan fakat zır cahil olan diğer sığırlarla ağzınızı gere gere konuşun.

rahatladım.

evet.
  • yazılı ortamda ironi yapandan daha az öküzlüğü olan insandır.ne demek istiyorsan doğruca yaz.okuduğunu anlamada sonuncu olan ülkede bir söz sanatınız eksik(ki çoğu da yapamıyor).ayrıca kimse bu ironi mi yapıyor ciddi mi diye sizin geçmişinizi incelemek zorunda değil.
  • "öküz" benzetmesini ağır bulduğumu belirterek ana fikir olarak katıldığım tespittir.
    geçen, pilotlar ile ilgili bir başlığa "herkese yukarıdan (!) bakarlar" babında bir şeyler yazdım, kimse anlamamış, sildim bende.
  • kimseye hakaret etmediği sürece insanlar ironi yapabilmelidir. üzerinizdeki ciddiyet zırhını çiıkarınız.
  • - sözlüğün ironiden anlamayan öküzlerden oluşuyor
    + belki de ironi yapmayı beceremeyen öküzlerden oluşuyordur.