şükela:  tümü | bugün
  • eminin ki aranızda benim gibi düşünen ve bu duruma bir el atılmasını isteyen birçok yazar ve hatta olanları şaşkınlık içerisinde izleyen çaylaklar bile vardır.

son günlerde dikkatimi çeken ancak bazıları aklımda olmayan önemli hususlara değineceğim;

1- önemli başlıklara gerektiği hassasiyet gösterilmiyor.
    örn: üniversite morgunda ölülere tecavüz iddiası

savunma sanayinin artık odtülü almayacak olması

böyle bir konu hiç mi umursanmaz ya? hepiniz ordaydınız ulan, hepiniz sol frame’de bunu gördünüz ama gidip öpülesi en güzel yer, yazarların favori dizileri gibi bilgiden uzak forum başlıklarına yüzlerce entry yazdınız!

2-silinen başlıklar

halihazırda silinip gittikleri ve silinebileceğini düşünmediğim için ss’ini almadığım birçok başlık gördüm.
    başlıklardan bazıları siyasilerin paylaştığı hakaret dolu twitler bazıları da diplomat ve üniversite görevlilerinden duyduğumuz sapıkça cümlelerdi.
    sahi, ne oldu onlar? unuttuk değil mi?

sizden ricam, gerektiği ilgiyi görmeyen başlıkları bana mesaj ile göndermeniz ve kendinizi silkeleyip şu soruyu sormanızdır.
    adam mıyım lan ben? `çocuklara tecavüz edilirken, umursamayarak kimin sırtını sıvazladım`.
  • sexli lahmacunlu bir tuhaf nickli tipler yazar olup açtıkları başlığa ilgi gösterilmeyince çıldırdıklarına göre böyle bir şeyin varlığından bahsetmek de pek yersiz değil gerçekten.

aynı konu başka başlık altında da sözlükte dile getirilmiş üstelik. adam aramaya da tenezzül etmemiş gelmiş başlığım tutmadı diye ağlıyor.

hepsini geçtim daha girmişsin 43 entry yeni onaylanmış muhtemelen yazarlığın yani yazar olarak girdiğin en iyi ihtimalle 33. entryde sözlük zıvanadan çıkıyor yeaaa da deme bir zahmet be kardeşim. bırak onu da başkası desin.
  • başlaması mı canın sağolsun.
  • mikro ile makro arasındaki kaçınılmaz benzerlik ilişkisinden dolayı olabilir mi?

sonuçta, sözlüğe uzaydan gelmiş üç parmaklı fetöcü deist alkolik bir ırkın mensupları yazmıyor.
    dışarısı neyse içerisi de o.