• kalite kokan rezalet. hakkını vermeliyim.

fakat yine de http://www.iskur.gov.tr/
  • sözlüğü ve yazarlığı bir role playing game (bkz: rpg) olarak görüyor olabilir. erkektir, kadındır, bakiredir değildir, amasyalı'dır konyalı'dır.. kime ne.

rabbim kimseyi böyle bir mevzu hakkında bu kadar içerleyip vakit harcayacak kadar işsiz komasın.
  • rezalet gibi rezalet
    puanım 9/10.
    (bkz: sherlock holmes bunu beğendi)
    edit : başlık başa
  • başlığı gördükten sonra konu olan yazar ablanın profilini inceledim.buram buram yapmacıklık,negatif enerji saçıyor.ayrıca sözlüğü günlük gibi kullanmasa iyiymiş.

rezalet puanım 8/10
  • sözlüğün baş işsizi olarak önce benim aklıma gelmemesine şaşırdığım durum.
  • internet ortamında kendi hayal dünyasını yaratıp, yaşamaya çalışan çok fazla insan var ancak bunun ucu birilerine dokunuyor ve hayatını etkiliyorsa dikkatli olmak lazım. millete tebelleş olacağına kendi hayatına bakmasını tavsiye ederim. başkalarını trollükle suçlarken kendi yalanlarının ortaya çıkacağını hesaba katmadı zaar. eceniz bunları geçiniz.
  • başlıkta bahsedilen yazar ile alakalı ufak bir anımı paylaşmak farz oldu.

bir girdi sayesinde kendisini görmüştüm, girdisi de bayağı güzel gelmişti bana. işim vardı, diğerlerine göz atma fırsatım olmadı. badilere ekledim, daha sonra bakmak için. aradan 3-4 gün geçti sözlüğe geldim, badilerin yazdıklarına göz attım, sonra favorilediklerine. favorilerde bahsedilen şahıs vardı sadece, bir kaç sayfa gittim hep böyle devam ediyor. sonra favorilediği girdilere baktım, birbirinden alakasız, birbirinin zıttı görüşler, kimin yazdığını veya yazılanın ne anlama geldiğine bakmazsızın favorilemiş. ben de kendisine '' merhaba, bir kaç gün önce bir girdiniz sayesinde sizi badi listesine ekledim ve bugün badilerin yazdıklarına favorilediklerine bakarken, sizin favorilerinize gözüm çarptı. haddimi aşmak istemiyorum; ama neden yazılanlara bakmazsızın favorilemişsiniz, bunun bir sebebi var mı?'' buna benzer bir mesaj attım. bana ''yazdıkların tanıdık geldi, tahmin ettiğim kişisin kesin sen, ayrıca sana ne istediğimi beğenirim.'' buna benzer bir mesaj geldi.
    yine ben kendisine ''tahmin ettiğim kişi derken, biraz açar mısınız?'' dedim ''sapıklarla uğraşacak vaktim yok, seni engelliyorum'' gibi bir saçmalık ile karşılaştım. daha sonra yazdıklarına baktım, bahsedildiği gibi kendisi ile çelişiyor sürekli, bayağı çirkin bir zihniyete sahip o yüzden muhatap olmak istemedim.

ah keşke mesajları silmeseydim, buraya ekran görüntülerini atardım. paranoyak, hasta bir şahıs kendisi. yalancılıkta sınır tanımayan birisi, böyle birisi için bu girdiyi dahi gereksiz buluyorum; ama yeri gelmişken paylaşayım dedim.

ayrıca başlık sahibini yani çok sevdiğim biricik badimi tebrik ediyorum.
  • rezalet gibi rezalettir. yok öyle millete çamur atıp pür-ü pak gibi bir köşeden izlemek. böyle düşürürler maskeni işte.
  • özet: fotolarını çalacak başka bir instagram hesabı bulman lazım eceniz. kimlik hırsızlığı ağır bir suçtur yalnız hatırlatayım. fotosunu çaldığın kişi davacı olursa başın çok yanabilir bebeyim.
hesabın var mı? giriş yap