şükela:  tümü | bugün
44 entry daha
  • ekşi sözlükteki son gelişmeler göz önünde bulundurulduğunda pek uzak görünmeyen yol ayrımı. sanıldığı kadar küçük kıyamet havasında geçmeyecek bir jübile.

edit:
    yok yok, kıyamet kopacak zannedenler çokmuş.
  • eksi sozlukteki son gelismeler referans noktasi olarak alinacak ise, herkes icin sozlugun sonu olmayacaktir. olmasi gerekenler icin olacak, cok da iyi olacaktir.
  • "yeni gelenler hep gittiler.
    geride o'nu yaratanlar kaldi."
  • hazin bir sondur... rolcaption'da piyes'in aktörleri akmaya başlar... müjganla ben ağlaşırız...
  • elbet bir gün gelecek an dramatize etmeye pek gerek yok. benim için önemli olan bir gün benim de sonumun geleceği. bu gerçekliği sallamıyorken oturup sözlüğe mi üzüleyim.

ortalarda wow yapıcıları diye başlayan bölümden sonrası.

güneşin batıdan doğması gibi, kıçın kendini baş sanması ile başlayacaktır. yazarın kendini reklam için benim yazılarım kullanılıyor diyip o meblağa paydaş sanması ve buradan hareketle ortak sanması ile başlar. haklarım var demesi ile devam eder.

wow oynayanların, bu massive multiplayer oyun ben oynamasam sen oynamasan nerden multiplayer olucak nerden massive olucak deyip blizzard dan hak hukuk istemeleri ile aynı pembe tablodur.

bir gün sanırım birileri yeter deyip, siktir butonu yapacak bir yerlere, tıklayınca da o kişi direk gidecek olacak. o zaman durulacak sozluk.

biraz birbirinizi alttan alın ya. hazımsızlar ile hazımlanın lancılar yüzünden şurda 3 kuruşluk zevkimiz huzurumuz kalmadı. sikicem özgürlüğünü demokrasisini anasını satayım.
  • yolla butonunun kalkmasıyla ortaya çıkacak durum.
  • ayrıca; çok alakalı olarak: (bkz: #8161934) * *
69 entry daha