şükela:  tümü | bugün
 • gözlemlediğim can sıkan bir olay.
  -sözlükteki bir kadin entrysine bir suru mesaj gidiyor.
  -cinsel başliklar bilgi akisi olan basliklara göre gereksiz cogaliyor.
  -cinsel basliklar bilgi akisi yasanan basliklara gore cok cok daha fazla ilgi aliyor.
  -en onemlisi cinsel baslik altinda resmen savasiyor 35lik ergenler.mesela 2 saat bosalmiyormus onu anlatiyor.
  -kadin haklari ayagina prim kasiyor.bazi kullanilmamasi gereken seyleri kullaniyorlar.
  -kendi hayatindan gereksiz orneklemelere girisiliyor.ozellikle hemen hemen her baslikta oluyor bu durum.tanim yapmiyor bile.
 • aç demeyelim de oruçlu diyelim daha bir ulvi durur öyle.
 • eğer bu konularla alakalı bu kadar başlık açılıyorsa, demek ki bu bir ihtiyaçtır. bu platform, başka platformlarda özgürce konuşulamayacak konuların konuşulması için rahat bir zemin hazırlamaktadır. sözlüğün forumdan farkı, entry'de kişiye özel cevap vermezsin ve konu ile ilgili kendi tanımını ve yorumunu yazarsın.
  onu konuşma, bunu yapma, şunu yazma ile bu işler yürümez.
  zaten bu konularda açılıp ilgi görmeyen başlıklar enrty denizi içinde yok olup gitmekteler.

  sözün özü, rahat olmalı, her konu konuşulmalı. sınırlar koyulmamalı.

  eğer hoşuna gitmeyen bir başlık açılmışsa, okumazsın olur biter.

  tanım: sözlük erkeklerinin cinsel açlığı diye bir şey yoktur. türk insanı*'nın cinsel eğitim eksikliği ve cinselliğin tabu olması ve bunlardan mütevellit tecrübesizlik vardır.
 • hayat böyle moruk. kim kimi sikerse (afedersin).
  erkekler bir kadın ile uzun süre yaşamaktan sıkılır. kadınlar çok farklıdır. daha mantıksaldır. erkekler duygusaldır.
  kadınlar ise en alfa erkeği bulmak ister bu sebeple evlenene kadar ağlarını yavaş yavaş örer. erkek kapana kısıldı mı düğünden sonra sıçış dönemi başlar. sakso , farklı pozisyon , heyecan ..vs hiç yok. doğru dürüst seks yok zaten. doğum gününde belki o da hatun kavga felan çıkartır seks yapmamak için bahane olur. kapana kısılırsın ortada çocuk olunca da kurtulamazsın. daha bunun aile baskısı da var. niye dışarı çıktın. çok içiyorsun . namaza gelmiyormusun. annem gelecek siktir git koltukta yat ..vs. başına gelen erkeklerden örnek veriyorum.
  hayat böyle moruk. afedersin...
 • yok böyle bir açlık, saçma saçma başlıklar açarak rica ederim gelecek nesillere kutsal bilgi kaynağını olumsuz örneklemeyelim. burası tamamen düzeyli ilişkilerin yaşandığı, erkek yazarlarımızın fular takıp pipo içtiği, kadın yazarlarımızın saksofon çalarak onlara eşlik ettiği son derece nezih bir platformdur. lütfen yani.
 • benim gibi ortalama bir erkek bile buradan onlarca skor yaptıysa bu başlıklar boşa değildir kaldı ki bı kadınların hiçbirinin bu ortamdaki ilki daha da kötüsü teki değildim. evliler dahil burada bu iş için olmayan insan sayısı yüzde 10 bile değildir bunlarda flörte hayır demez. şimdi gelip namuslu ayakları yapmayın. kadınlar size tavsiyem artık oynamayın biliyorum sizde inanıyorsunuz oynadığınız role ama oyun uzun sürmüyor.