şükela:  tümü | bugün
 • gözlemlediğim can sıkan bir olay.
  -sözlükteki bir kadin entrysine bir suru mesaj gidiyor.
  -cinsel başliklar bilgi akisi olan basliklara göre gereksiz cogaliyor.
  -cinsel basliklar bilgi akisi yasanan basliklara gore cok cok daha fazla ilgi aliyor.
  -en onemlisi cinsel baslik altinda resmen savasiyor 35lik ergenler.mesela 2 saat bosalmiyormus onu anlatiyor.
  -kadin haklari ayagina prim kasiyor.bazi kullanilmamasi gereken seyleri kullaniyorlar.
  -kendi hayatindan gereksiz orneklemelere girisiliyor.ozellikle hemen hemen her baslikta oluyor bu durum.tanim yapmiyor bile.
 • aç demeyelim de oruçlu diyelim daha bir ulvi durur öyle.
 • eğer bu konularla alakalı bu kadar başlık açılıyorsa, demek ki bu bir ihtiyaçtır. bu platform, başka platformlarda özgürce konuşulamayacak konuların konuşulması için rahat bir zemin hazırlamaktadır. sözlüğün forumdan farkı, entry'de kişiye özel cevap vermezsin ve konu ile ilgili kendi tanımını ve yorumunu yazarsın.
  onu konuşma, bunu yapma, şunu yazma ile bu işler yürümez.
  zaten bu konularda açılıp ilgi görmeyen başlıklar enrty denizi içinde yok olup gitmekteler.

  sözün özü, rahat olmalı, her konu konuşulmalı. sınırlar koyulmamalı.

  eğer hoşuna gitmeyen bir başlık açılmışsa, okumazsın olur biter.

  tanım: sözlük erkeklerinin cinsel açlığı diye bir şey yoktur. türk insanı*'nın cinsel eğitim eksikliği ve cinselliğin tabu olması ve bunlardan mütevellit tecrübesizlik vardır.
 • yok böyle bir açlık, saçma saçma başlıklar açarak rica ederim gelecek nesillere kutsal bilgi kaynağını olumsuz örneklemeyelim. burası tamamen düzeyli ilişkilerin yaşandığı, erkek yazarlarımızın fular takıp pipo içtiği, kadın yazarlarımızın saksofon çalarak onlara eşlik ettiği son derece nezih bir platformdur. lütfen yani.
 • benim gibi ortalama bir erkek bile buradan onlarca skor yaptıysa bu başlıklar boşa değildir kaldı ki bı kadınların hiçbirinin bu ortamdaki ilki daha da kötüsü teki değildim. evliler dahil burada bu iş için olmayan insan sayısı yüzde 10 bile değildir bunlarda flörte hayır demez. şimdi gelip namuslu ayakları yapmayın. kadınlar size tavsiyem artık oynamayın biliyorum sizde inanıyorsunuz oynadığınız role ama oyun uzun sürmüyor.