şükela:  tümü | bugün
  • kazara açık kalan ön kamera sebebiyle telefonu fırlatmışlığım var.
  • zifiri karanlıkta aynı kıvanç tatlıtuğ'a benziyorum , alacakaranlıkta da mahmut tuncere.ikisinin ortası bişey.
  • vizesi olmayan, onun yerine grup halinde sunum yapılarak geçilen bir derste (henüz bilmiyorken) gruplar oluşturulurken derste olmadığım (zaten genel olarak olmadığım) ve vize öncesi hafta okula ne dönüp bittiğini öğrenmeye gittiğimde olaydan haber olduğum ve bütün grupların dolmasıyla grupsuz kalmam sonucu hoca tarafından iki tane çek cumhuriyeti kökenli erasmuslu kızdan oluşan bir gruba eklendiğim bir durumda (önce gidip kızlara sordum ve kabul edildikten sonra eklettim kendimi listeye tabi), sunumla alakalı iletişim kurabilmek maksadıyla kızlara ulaşmak için hocanın maille yolladığı listeden kızların isimlerini bulup facebook'tan eklemem sonucu kabul edilmeyecek kadar yakışıklıyım.

daha sonra uzunca bir mesajla durumu izah ettim, "tamam biz halledicez sana senin kısmını yollarız" diye cevap attılar, ben de usulca arkadaşlık isteğimi geri çektim :(
  • mühendislik okuyan bir bağyan olarak ilk üçü zorladığım derecelendirme.

siz sözlük erkeklerinden daha yakışıklı ve karizmatiğim. evet. çünkü mühendislik okumak bunu gerektirir.
  • jon snow'u bildin mi? heh onun en yakın arkadaşı var, yine castle black'ten. samwell tarly. iyi çocuk di mi, gideri var yani? *
  • shrek var ya iste ona sakal tak biraz iste tam olarak oyum. en yakin arkadasim da esege benziyor zaten
  • derece benden daha yakışıklı.
  • anneme göre hepinizin eline verdiğim karşılaştırma.*
  • ikili koltuklarda tek tek oturan saplar bulunan ve sınırlı sayıda boş koltuk kalmış olan bir belediye otobüsünde seyahat ederken; sonraki durakta otobüse binen güzel bir kızın diğer saplar yerine benim yanıma oturmayı tercih etmesine sebep olacak kadar yakışıklıyım*
  • kendisi 2/10,zannettiği 8/10,egosu 10/10.

(bkz: seri eksile keko)