şükela:  tümü | bugün
  • birine yaş sormakla hakettiğiniz ünvanlar listesi:

- at tüccarı
    - topitop
    - salak
    - konuşmayı beceremeyen

hani sürekli "türk kızı" içerikli başlık açanlarla ne farkı var bu arkadaşın bilemedim.
  • -yaşınız?
    +45
    - allah uzun ömürler versin..
    t: .... şeklindeki konuşmalardır.
    konuşma devam edecekse yakın gözlüğü, tansiyon ve kolesterol ilaçları konuları sohbet için idealdir.
  • kendisini nimetten sanan ama gidip mübarek günlerinde "öküz"e tapan triger kayışı kopmuş pervanesi boşa dönen ve eminim ki dikkat çekmek için bu başlığı açan bir adet rakamla da 1 adet "kezban" başlığı.
    bu hanımefendiye tavsiyemiz eğer ki dişlerini saydırmak istiyorsa en yakın zamanda ya bir dişçiye ya da veli efendiye uğramasıdır.
  • kendi yaşımı ve beklenti-siz-liğimi en başında dile getirerek mahal vermediğim sorgulama biçimi. ben söylemeden soran olmadı şimdiye dek* genelde de geri püskürtme taktiği olarak kullanıyorum* ama rica ederim, genç erkek olgun kadın başlıklarıyla gaza gelip gelip farklı yollara başvurmayın. bilgi alışverişi seviyoruz, mesaj alımımız açık diye bu tarz yaklaşıma da açık olduğumuz sonucuna ulaşmayın.
  • mesajlasirken bazen gerceklestirdigim eylemdir. ama asl pls kivaminda degil, muhabbet ilerlediginde ve konu yasla alakali bi noktaya geldiginde.
  • türkçe meali; bana kimse mesaj atmıyor. ben de kadınım, ben de. bana da yavşayın, bana da asılın. benim de gururumu okşayın.

250 gram organa sahip, yazar beyanı.
    beyin oğlum beyin, yanlış anlamayın.

ayrıca; herkes bana aşık
  • girdiğiniz herhangi bir entry için;

- bu ne demek?
    - doğru ama...
    - yaş kaç?
    - haklı olabilirsin.
    - kim sana böyle düşündürttü?

gibi ve daha çoğaltabileceğim örneklerle mesaj atanlara sormak zorunda hissettiğim sorudur. kadın ya da erkek ayırt etmeden sorduğumdur.

girilen entrynin sahibine ait olduğunu unutarak, aptalca sorular soran insanların yaş ortalamasına ait bir yazı düzenliyorum. istatistik ihtiyacıma yönelik mecburum bu soruyu sormaya.
  • bir ekşi sözlük kendi yaşından rahatsızlık duyan kezban yazar beyanı.
    anlayamıyorum bir insan neden yaşından utanır çekinir söylemek istemez ya ne var kardeşim yani 27 desen evde kalmış mı diyecekler diye korkuyorsun nedir yani