şükela:  tümü | bugün
 • sozlukte kadınları asagilayıcı degil de, " yalan soyleyen kadın", "randevu verip geciken kadın" tarzı baslıklara olumsuz seyler yazan kisilere ayar vermek isteyen erkeklerin izledigi yollardır.
  heralde benzer bir sey yasadi agir oldu diye ozur mesaji atarsınız "ne var bilader siktir git" diye cevap yazar, ulan erkekmis alla alla dersiniz, bir kac gun sonra durup duruken yine satasmalarda gorulur, her baslıkta belirir, sozluk kızlari altına siir girerler felan.
  bir kız gelcek; "aferin cok pis ayar verdin salaklara yaa" diyecek ordan iletisime gececek kurnaz ya.

  su cumleyi gunde 50 kisiye yazdıklarından eminim, muneccim seyi yedim;

  ya msn 'e gelsene sozluge bakamıyorum patron burda...
 • (bkz: hamburger)
 • (bkz: serenat)
 • merhaba güzel sözlük kızı. birer kahve icmeye ne dersin?

  başarı oranı : %0,037
 • + siz şu çok güzel bir sevgiliye sahip olmak başlığına olsa da yesek yazan kız değil misiniz?
  - değilim!
  + allah allah.. o nerede acaba..
 • şimdi mesaj atıyorsun sözlük üzerinden:
  gerçekten de öyle oluyor yaptığınız zaman (benzerlik ve anlayış vurgusu), insanların tepkisi bıdı bıdı bıdı (diğerlerini belirt, benzerlik sınırlarını vurgula, hakimiyet alanını yalıt). hatta bir keresinde yine (örneklerle belirt, inandırıcılık dozu arttır) işte öyleyken asjdhsjhjkah (esprili olay serpiştir, komiğim eğlenceliyim modu yap, sözlük jargonuna salakça gülüş tarzıyla değin). sana da olmuştur, şu şu şu dendiğinde (topu atmaya hazırlan anlattın kendini gösterdin etkilediysen karşı tarafa sor bakalım kart vereyim mi diye; topu at kısaca yani :) )

  kızın cevabı: ya işte evet şöyle böyle vsvs
  erkek: ya işte bak ben demedim mi :p (dilbilgisi vurgusu semaptiklik bağlayışıyla konuyu değiştirme

  ..

  işte arkadaşlar bu noktadan sonra tanıştınız, en fazla konuyu hafiften kendi yaşamınıza getirin arkadaşlık modu artsın, konuyu her seferinde ona da getirmeyi unutmayın, bırakın yazsın anlatsın kendini; sözlerinde zaman zaman suçluluk duyduğu bir konuyu belirtsin destek çıkın, kendini boşuna üzdüğünü ifade edin, arasıra komik anılar anlatsın kız, gülün; ona onun da komik ve zeki olduğunu hissettirin. hayat vurgusuyla devam ederken hoşlandığınız şeyleri gezmeyi sevdiğiniz mekanları açın hafiften ve ortak bir zevk bulup e artık yani....

  yaz arkadaşım; otuz bin kadınla nasıl birlikte oldum.
 • yok arkadaş sözlük kızlarına yakınlaşmanın hiç bir yolu yok.bir defa böyle bir işe kalkıştım ve çok güzel bir şekilde ağzımın payını aldım. kariyer yapmak isteyen, modern türbanlı kızları kandırmak bile daha kolay.
 • konsepti, şekli, şemali ne olursa olsun alt metninde yaklaşık olarak şunları barındıran yöntemler bütünüdür:

  sevgili sözlüklü pek kültürlü pek aydınlı kız,

  ben seni beğendim. yani, şu abazanlık seviyem olduğu sürece, ne olursa olsun beğeneceğim. o yüzden, şöyle bir durum oluşuyor, ben sana hafiften yazacağım; sonra da zirvede uygun şartlar oluşursa seni müsait bir eve kaldıracağım. beni yanlış anlama, başka hiçbir niyetim yok. ha, senin dediklerin hakkında en ufak bir düşünce oluşturuyor muyum kafamda? hayır. kusura bakma, kalıcı ilişkiler aramıyorum. aslında içten içe aramak istiyor, ancak beceremeyeceğimi düşünüyorum.

  olur ya, dersen ki, "ben zaten senin niyetini biliyorum, ben de darlandım, fuck buddy arıyorum", ne ala! inan beni çok mutlu edersin.

  aslında ben iyi bir insanım sözlüklü kız. sadece ülkenin bu şartları ve ikilemi beni seks yapamayan bir şeye dönüştürdü. neden biliyor musun? kısır döngüde kalan bireylerimiz kadınlarımızı sürekli kısıtlayarak sevüşmelerini engelliyor. ben de durumunun farkındayım, sen de içgüdüsel olarak istiyorsun, ama sevişmiyorsun. olur ya sevişirsen, "orospu" konumuna düşeceksin çünkü seviştiğin oranda. suç herkesin burada, ben de dahil. dolayısıyla bu suçumu sana inanılmaz bir gece geçirterek affettirmek istiyorum.

  in conclusion, benim senden tek istediğim, mutual bir ilişki yaşamak. istersen one night stand olur, istersen devamlı olur. sonuçta burada daha büyük fedakarlığı yapan sensin.

  saygılarımla,

  çaresiz sözlüklü erkek.

  p.s. yirim.