şükela:  tümü | bugün
  • sozlukte kadınları asagilayıcı degil de, " yalan soyleyen kadın", "randevu verip geciken kadın" tarzı baslıklara olumsuz seyler yazan kisilere ayar vermek isteyen erkeklerin izledigi yollardır.
    heralde benzer bir sey yasadi agir oldu diye ozur mesaji atarsınız "ne var bilader siktir git" diye cevap yazar, ulan erkekmis alla alla dersiniz, bir kac gun sonra durup duruken yine satasmalarda gorulur, her baslıkta belirir, sozluk kızlari altına siir girerler felan.
    bir kız gelcek; "aferin cok pis ayar verdin salaklara yaa" diyecek ordan iletisime gececek kurnaz ya.

su cumleyi gunde 50 kisiye yazdıklarından eminim, muneccim seyi yedim;

ya msn 'e gelsene sozluge bakamıyorum patron burda...
  • (bkz: hamburger)
  • (bkz: serenat)
  • "merhabalar genc sozluk bayanlari.. (35 alti, tamam bizim icin)
    malumunuz sozlugumuz buyudu, serpildi. koca adam oldu. 11 yasina giriyor. hep beraber kutlayacagiz. yas gunu partimiz icin, aramizdaki bazi secilmis elit jakoben abazanlara ozel davetiye geldi. bunlardan biri de ayiptir soylemesi benim. sizleri de bu mutlu gunumde yanimda gormek isterim. birlik ve beraberlige en cok ihtiyac duydugumuz su parti gunlerinde, elimi tutar misiniz?
    ne dersiniz, hos olmaz mi?
    evet dediginizi duyar gibi oluyorum sevgili istanbullular.
    davete icabet nezakettir. hem bizimki de cinsel organ, bu da bir biyolojik bunye. bir mum da sen yak yani."
  • bir sozluk kizi olarak diyorum ki: yahu burdayiz ve eveylibiliz. neden biraz medeni cesaret gostermiyorsunuz? yani bu yollar sanildigi kadar dolambacli degil. ben duzgun sohbeti olan herkese veririm, telefonumu. nedir bu gerginlik yani?
  • merhaba güzel sözlük kızı. birer kahve icmeye ne dersin?

başarı oranı : %0,037
  • + siz şu çok güzel bir sevgiliye sahip olmak başlığına olsa da yesek yazan kız değil misiniz?
    - değilim!
    + allah allah.. o nerede acaba..
  • şimdi mesaj atıyorsun sözlük üzerinden:
    gerçekten de öyle oluyor yaptığınız zaman (benzerlik ve anlayış vurgusu), insanların tepkisi bıdı bıdı bıdı (diğerlerini belirt, benzerlik sınırlarını vurgula, hakimiyet alanını yalıt). hatta bir keresinde yine (örneklerle belirt, inandırıcılık dozu arttır) işte öyleyken asjdhsjhjkah (esprili olay serpiştir, komiğim eğlenceliyim modu yap, sözlük jargonuna salakça gülüş tarzıyla değin). sana da olmuştur, şu şu şu dendiğinde (topu atmaya hazırlan anlattın kendini gösterdin etkilediysen karşı tarafa sor bakalım kart vereyim mi diye; topu at kısaca yani :) )

kızın cevabı: ya işte evet şöyle böyle vsvs
    erkek: ya işte bak ben demedim mi :p (dilbilgisi vurgusu semaptiklik bağlayışıyla konuyu değiştirme

..

işte arkadaşlar bu noktadan sonra tanıştınız, en fazla konuyu hafiften kendi yaşamınıza getirin arkadaşlık modu artsın, konuyu her seferinde ona da getirmeyi unutmayın, bırakın yazsın anlatsın kendini; sözlerinde zaman zaman suçluluk duyduğu bir konuyu belirtsin destek çıkın, kendini boşuna üzdüğünü ifade edin, arasıra komik anılar anlatsın kız, gülün; ona onun da komik ve zeki olduğunu hissettirin. hayat vurgusuyla devam ederken hoşlandığınız şeyleri gezmeyi sevdiğiniz mekanları açın hafiften ve ortak bir zevk bulup e artık yani....

yaz arkadaşım; otuz bin kadınla nasıl birlikte oldum.
  • yok arkadaş sözlük kızlarına yakınlaşmanın hiç bir yolu yok.bir defa böyle bir işe kalkıştım ve çok güzel bir şekilde ağzımın payını aldım. kariyer yapmak isteyen, modern türbanlı kızları kandırmak bile daha kolay.