şükela:  tümü | bugün
  • an itibarıyla başlattığım kampanya.
    bir pilates topu ve direnç bandıyla açılışı yapıyorum.
    tosuncuklarıma feda olsun.
    hepiniz gülleci gibi oldunuz bilgisayar başında oturmaktan.

"kuzgunun yavrusu, fazla kiloların kabusu" sloganıyla vira bismillah diyorum.
  • 6 aylık mac fit spor üyeliği bağışlayacaksanız neden olmasın.
    ek olarak yiyecek içecek kontrolü için kalorisi hesaplanmış öğün bağışına da hayır denmez.
    madem kampanya başlattınız arkasında durun.
  • cinsiyet farketmeden halihazırda bu işi yapıyorum zaten, ilgilenenler danışmaya lütfen!

hacettepe spor bilimleri, ankara. uzaktan eğitim de olur.
  • size mi münasip, spor salonu açın müşterilerinize gösterin fikir göçünüzü.
  • spor hocam kaslı geniş omuzlu efendime söyliyim ımmm kumral biri olacaksa tamam lan zayıflamayı kabul ediyorum. bugünden tiz yok yemek yemeceğim. 10 mekik 20 iç memikle ay aman mekikle başlıyorum.

lok: ist/beşiktaş. varsa buralarda bir yağuşuhlu spor hocası çalıştırsın beni ses etmeyeceğim süz veriyorum.
  • dedi, hem kel hem fodul.
  • yiğidim sen kendini köprüden aşağıya at , kadınlara kilo üzerinden yaklaştın yapabileceğin en son hatayı yaptın
  • ahaha sizin engin spor bilgilerinize kimsenin ihtiyacı yok ya bence. şu beslenme, diyet, zayıflama ve spor içerikli başlıkların altında temcit pilavı gibi yıllardır bilinen şeyleri yazmaya bıkmadınız, usanmadınız. insanlar bilinmeyen şeyleri öğrenmek istiyor. belki zamanı olmayan, canı yapmak istemeyen insanlar var ve daha rahat, bilmedikleri taktikleri öğrenmek istiyorlar.
    yıl olmuş bilmem kaç hala spor, pilates yazan var. komiksiniz.
  • plates topu olarak katılmak istediğim kampanya.
  • bugün bir öğrencim diğerine "şişko" demiş. o da yetmemiş arkadaş grubuyla bir olup kız hakkında ileri geri konuşup dalga geçmiş ve kahkahalarla gülmüşler. kızcağızın süzülen gözyaşları, hıçkırmaktan konuşamayışı, çaresizliği yüreğimi burktu.

"başkasının eksiklikleri üzerinden şaka yapıldığı zamanlar empati yapılamayan ilkokul dönemleridir. " dedim. ne demek istediğimi anladılar. umarım sizler de anlarsınız.

daha ortaokulda kilolarıyla savaşmak zorunda olması yetmiyor bir de özgüveni kendini harika sanan megaloman lar tarafından hırpalanıyor. faşizmi sadece siyasette arıyoruz.

evet dış görünüşümüzü kendimiz belirleyemeyiz fakat içimizin çirkin olması tamamen kendimizi yetiştirememekten kaynaklanır. çirkin olmayın.

gözyaşlarını silip sınıfa gönderince o yaralar kapanmıyor. eğlenmek adına insanları hırpalamaktan vazgeçin lütfen.