• erkek olduğunu göstermek, belli etmek için yapıyor olabilir. (bkz: ben)
    çünkü bazı amsalaklar adımı raifbeyinruhikızı diye okuyup, oha amı var, hemen yürüyeyim diyor.
  • kendi fotografım vardır. burada foto koymaya cesaret edemeyenler bokluyor koyanları. haa fotograf yüklemek yasak olsa anlayacağım ama bir türlü bu kardeşlerimizi anlayamıyorum inanın.

tanım: bir siteye fotograf koyanların boklandığı ülkeden yaşayan yazarlardır.

edit: özelden saplar gelmiş ve o tiple kız kaldıramazsın diyo yobazlar. sizin gibi ne kendimi saklıyorum sağda solda nede kız düşürme amacım var. yazdıklarıma bakabilirsiniz. kızlar sanırım brad pitt kadar yakışıklı oluncu düşüyor galiba!

edit 2: birde anonim diyolar o zaman avatar harici neden resim yüklemeye izin var ?
  • yok efendim saklayacak gizleyecek bir şeyi olmadığından gerçek resmini koyuyormuş.

he koçum

sanki gizlenmesi gerektiğini düşündüğün bir şey yapsan kimliğine, yaşadığın yere iki dakikada ulaşılamıyor.

pp koydum, cinsiyetimi yaşımı öğrenip tipimi beğenenler olur da mesaj yazar demedin yani. sadece saklayacak bir şeyin yok diye pp var
  • biz bunların biraz “şey” olduğunu zamanında söyledik. sonra vay efendim ben duymadım, görmedim demeyin.
  • bakıp bakıp otuzbir çekin diye koydum. cine5 şifresini çözmüş bir ecdadın evlatları, bit kadar fotoyu da çözer.
    geniş omuslu yaqışıqlılar eqlesin.
  • kendisine sunulan hizmeti kullanan yazardır. benimdir. burada iddia ettiği, savunduğu her şeyi gerçek hayatında da savunan yazardır.
  • çeşitli kızlarla cinsi münasebette bulunmak istiyordur. sikişken biridir.
  • kullanıyorsanız kullanın da yazılarınızda alttan alttan (geneli alenen) övünmeyin bari olm. gözümüz kör değil. oraya acayip yakışıklıyım mesajını sıkıştırıp süslü yazı yazıyorsun. yazının sonuna gelince tipe bakıyoruz hıyara benziyor. lan bu kendisini yakışıklı sanıyorsa erkeklerin %60'ı süper yakışıklı o zaman deyip gülüyorum.

kızlarda da gizemli takılayım da talep artsın diye bir çaba var. yazılarında çok güzelim, çok havalıyım mesajı her yere yerleştirilmiş. bunların da kesin anın fotoğrafı gibi saçma başlıklarda fotosu oluyor. elim güzel yazanın eli akrep nalan gibi. yüzüm güzel diyen estetikçiden foto paylaşmış. kasa sağlam diyenin arka dümdüz falan. komik oluyor cidden bu rezillikleri görmek.

şimdiye kadar güzelim deyip taş gibi olan sadece bir tane gördüm onu da daha dün gördüm. 35 yaşında crop giyen kadın başlığı mıydı neydi. şükela modunda ilk sırada çıktı. ben de tesadüf o an gördüm. herkes güzel veya yakışıklı olacak değil ama sen oraya havalı havalı ben çok seksiyim yazıp huysuz virjin tipli bir şey çıkınca olmuyor işte.
  • dayısının fotoğrafın mı koysun, mahallesinin fotosunu mu koysun. ne istiyorsun?
  • seks işçisidir.
hesabın var mı? giriş yap