• reklamı az buldum. halbuki tüm sayfaya reklam olmalıydı duvardan duvara. hatta uygulamayı açınca evdeki televizyon, bilgisayar, duvarlar falan komple trendyol olmalıydı.

o da yetmez. sözlük yönetiminden temin edeceğimiz dev bir trendyol logolu dildoyu götümüze soktuğumuzu gösterir fotoğrafları gönderip onaylattıktan sonra uygulamayı kullanabilmek için gerekli olan şifre eposta adresimize gönderilmeli. reklam az olmuş.
  • bir sonraki güncellemeyi ios 15 çıktığında görürüz artık.
  • #113126461 numarali entry’deki sorunu ortadan kaldiran guncelleme.

entry’lerde yazarlarin profil resmi gorunmesi kalabaligi disinda begendim diyebilirim.

ps: reklamsiz kullaniyorum.
  • surada ben de degindim: (bkz: #113320405)
  • henüz neden bana gelmediğini hafif dışlanmış hissederek merak ettiğim güncelleme.

aynı zamanda mesaj bildirimlerini yollamayı başarırsa başarılı bulacağım güncellemedir.

edit: güncellemeyi yaptım.

mesajlar akıcı şekilde geliyor.
    eski uygulamada nasıldı hatırlamıyorum fakat mesajları tek tek silebiliyoruz.
    mesajları hala mobil uygulamadan arşivlemek mümkün değil ve arşive atılmış mesajlara ulaşamıyoruz.
    moderasyon tarihçesi ve son silinen entryleri hala göremiyoruz.
    profilde hala ukteleri ve katkıda bulunduğu kanalları göremiyoruz.
    güncellemeden önce takip ettiğim başlıklara entry girilince bildirim alamıyordum henüz yenisinde deneyemedim. umarım bu sorun da çözülmüş olur.
    profilde artık karma gözüküyor ve eski uygulamada olmayan profil fotoğrafı silme seçeceği eklenmiş.
    bir başlıkta entryleri okurken aşağı doğru gittikçe direkt çok belli etmeden diğer sayfaya geçiyor.

not: reklamsız kullanıyorum.
  • o reklamlar az olmuş, gelin benim eve de koyun dediğim uygulama güncellemesidir.
  • reklamın dibine vurmak. gel alnıma falan da koy.

dipnot: gerçi yıllık 12 tl gibi uygun bir fiyata reklamsız kullanılabiliyormuş.

reklamsıza geçmeme rağmen hala reklamlar görünüyor. 4-5 kere hesaptan çıkıp girdim nedenini bilen var mıdır ?
    edit:düzeldi
  • eskisinden daha kötü yapmayı nasıl başardınız, insan gerçekten hayret ediyor.

t:uzak durulması gereken güncellemedir.
  • eskisinden çok daha iyi. 1,29 tl vererek reklamlardan kurtulabilirsiniz bu arada, bir ekmek parası lan!
  • keşke widget olarak da ekleyebilsek...
hesabın var mı? giriş yap