şükela:  tümü | bugün
  • memleketin başına ne geliyorsa sessiz ve seyirci kalanlardan gelmiyor mu zaten hep?

ek-1: dostlar, protesto edenleri eleştirenlere sözüm: sözlük'teki yönetimin akplileşmesine tepki göstermek kabahat mi oldu; memlekette her gün maruz kaldığımız "adam kayırmacılık, haksızlık, hukuksuzluk" ekşi'de de yaşanınca hiç mi içerlemeyelim, iki çift laf söylemeyelim, " o çok eleştirdiğiniz adamlardan ne farkınız kaldı?" demeyelim...

yangından mal kaçırmak bizimkisi biraz, neyi düzeltsek kardır; reel-sanal fark etmez.

kabullenmek ruhumuza işlemiş, farkında değiliz.
  • bu satırların yazarı olan şahsımın içinde bulunduğu kitle.
  • saçlarını tarıyorlardır belki.

edit: bu gündemi beğenmeyip eleştirenlerden birinin son "gündem" entryleri de şu şekildkfjgkfj
  • adalete ve şeffaflığa olan inancını büyük oranda kaybetmiş olmaktan ileri gelir.
  • dürümden arta kalan zamanda sozluk yoneticisi bir aciklama yaparsa butun taraflar etegindeki taslari dokmus olur.

o zaman biz de 1-2 sey ciziktiririz dedigim baslik.

once bilgi sahibi olalim sonra fikir sahibi oluruz.

evet kanzuk bey soz sizde.
  • içlerinde bulunduğum yazar kitlesidir . yeni aldığım tarağımı denerken bir şeyler kaçırmışım. özet geçen de yok napak ? bilmediğimiz konu hakkında fikir mi beyan edek ?
  • sessiz kalanlar hadi neyse de ben bütün bu olanları normal karşılayıp, hatta üstüne bir de savunanlara aşırı sinir oluyorum asıl.
  • çok sikimde olmamakla birlikte burası ticarileşmiş bir portal. en basiti buzzfeed çakması başka bir portal akp'den seçim zamanı 7 haneli paraları cukkalayıp reklam yaparken burada hiç bu tür şeyler dönmüyor mu sanıyorsunuz? dönüyor, haliyle yönetim mekanizması da tabii ki bir ticari işletme mantığı ile çalışacak.

yani patron kendi şirketinde istediğini yapar mantığına alışsanız iyi olur :)
  • benim de aralarında bulunduğum yazarlar grubudur.

ülke olarak o kader derdimiz, sorunumuz varken burada yaşananların beni en ufak alakadar ettiğini düşünmüyorum. artık bırakın saçma sapan başlıklar açmayı işimize bakmaya devam edelim...

sözlüğün kalitesini yükseltmek için yapılması gereken bir şey varsa abuk subuk şeyler üzerine ayaklanma çıkarmak yerine penis cinsellik üzerine yazı yazıp suser düşürmeye çaşılanları acil ayıklamak gerekiyor. unutmayın burayı tüm türkiye okumaktadır...

bunu da yazmak istedim...
  • belki de "öğrenilmiş çaresizlik"tir...