şükela:  tümü | bugün
  • 2019 yılında hala sözlük yazarlığının insana bir statü sağladığını düşünen çaylaktır.
    bugün trajikomik bir şekilde varlığından ne yazık ki haberdar oldum.
    üniversitenin otobüs durağında beklerken çaylağımız söylene söylene yanıma gelmektedir final haftası olduğu için durak inanılmaz kalabalıktır ve olaylar gelişir.
    ç: çaylak
    l: lodger
    ç - niye bu kadar az otobüs seferi yapılıyor ya
    l - ?
    ç - sabah otobüs çok dolu olduğu için durakta durmadı sınava geç kaldım
    l - hadi ya çok kötü olmuş artık daha erkenden çıkarsın sınav haftası çok yoğun oluyor
    ç - sözlük'te rezil edicem bunları bak görürsün. (durakta diğer kızların duyacağı şekilde sesini yükselterek söylemesindeki amacın, yazarım ben hadi domalın önümde demek olduğunu düşünüyorum.)
    l - sözlük mü?
    ç - ekşi sözlük bilmiyor musun yoksa?!
    l - yani arada girip okuyorum sadece. nickin ne ki?
    ç - söylenmez öyle şeyler bilmediğin çok belli.
    biraz ısrardan sonra mırın kırın edip söyledi baktım birbirinden boktan entry'lerle dolu bir çaylak hesabı.
    çok şükür bugün de başkası adına utandık diyerek evin yolunu tuttum.
  • çaylak değil çakal bu.
  • söyle de biz de bilelim. rezil edelim onu. ekşi sözlükte yazar olmanın şanına yakışır sekilde linç edelim.
    bir daha yeltenmesin. haddini bilsin herkes
    bak nasıl sinirlendim ya
  • yazık sakat galiba diyerek anasına ve babasına sabır diliyorum
  • hayır, hepsini geçtim dışarıda sözlük yazarıyım diye gezmezsin zaten. sözlük dediğin, senin dışarıda anlatamadığın veya anlatmak istemediğin ama yazıya dökmek istediğin, diğerleri ile sanal alemde paylaşmak istediğin bir platform.

(bkz: yazık la)
  • (bkz: iş başvurusunda cv'ye sözlük yazarı olduğunu eklemek)
  • "ekşi sözlük bilmiyor musun yoksa"

aaa o ne ola ki
  • caylaklara laf atmayin yahu. guzel muhabbetlerin cogu caylaklarla oluyor)
  • benim. yanlış nick söyledim. :) ayrıca kız dediği de 35 40 yaşlarında ablalar. hoş yaş hiç önemli değil çünkü bu arkadaş daha cinsel tercihimi bilmiyor.

c.
  • yazar maaslarini yatirmadik diye guzide sozlugumuzu yerden yere vurmayin.

maaslar ayin 15'nde yatacak. kaliteli caylaklar icin alimlari hizlandiracagiz.