şükela:  tümü | bugün
  • aramızdalar ve en küçük hatamızı bekliyorlar.
  • ahaha adamların işi gücü yok ofiste çay içerek ekşi sözlük takip ediyorlar diyorsun yani? maaşı güzelse benide alsınlar yanlarına
  • memurlar.net gibi yerlerde bile insanları takip edip bilgi alarak hareket eden mit mensupları varken türkiye'nin en çok girilen sosyal mecrasının takip edilmediğini düşünmek biraz alıklık olur.
  • olmayan ajanlardır.
    mit mensubunun tek tuşuna bakar senin şecereni dökmek. işi gücü yok sözlükte ajancılık mı oynayacak?
  • olsa olsa ajan değil de, muhbir olabilir.
  • olan ajanlardır.
    basını kontrol ve analiz eden görevliler olmadığını düşünmek saflık olur. evet yazdıklarınıza dikkat edin. göze çarpabilirsiniz. şaka lan şaka.
  • ben fbi, cia, mossad arasında mekik döküyorum. valla parayı kim verirse düdüğü o çalar babu, bu devirde ek gelirsiz yaşamak kolay mı?

‘ek’ gelir demişken, normalde ne iş yapıyorum? onu da size söyleyecek değilim herhalde. (bkz: arasın dursun pezevenk)
  • ekşi sözlükte var mıdır bilmiyorum ama, facebookta meslek gruplarında var biliyorum. takip ediyorlar yani. asker olan bir arkadaşımın, facebook grubunda tayin ile ilgili bir paylaşımı direk gittiği yerdeki paşa tarafından suratına tokat gibi çarpıldı
  • yer : mit
    tarih: 4 temmuz

- şu adamı görüyor musun dostum?
    - evet bayım fark ettim.
    - bilişsel farkındalık divie etmek üzere yazıyor bul onu.
    - burda çok var ama zararsızlardır efendim
    - olsun yok et hemen
    - peki

yok öyle bişey amk takilmayin. başta twitter ve diğer siteler sansürlendiği zaman bi burası vardı kimsenin elleşmedigi yani kimsenin sikinde değil burda yazılan edilen.
  • ülkede darbe yapılıyor. bilgisini ajanlardan, sözlükten falan değil, direk enişteden alıyoruz.

demek ki, burada yoklar.