şükela:  tümü | bugün
  • aramızdalar ve en küçük hatamızı bekliyorlar.
  • ahaha adamların işi gücü yok ofiste çay içerek ekşi sözlük takip ediyorlar diyorsun yani? maaşı güzelse benide alsınlar yanlarına
  • olsa olsa ajan değil de, muhbir olabilir.
  • olan ajanlardır.
    basını kontrol ve analiz eden görevliler olmadığını düşünmek saflık olur. evet yazdıklarınıza dikkat edin. göze çarpabilirsiniz. şaka lan şaka.
  • ben fbi, cia, mossad arasında mekik döküyorum. valla parayı kim verirse düdüğü o çalar babu, bu devirde ek gelirsiz yaşamak kolay mı?

‘ek’ gelir demişken, normalde ne iş yapıyorum? onu da size söyleyecek değilim herhalde. (bkz: arasın dursun pezevenk)
  • ekşi sözlükte var mıdır bilmiyorum ama, facebookta meslek gruplarında var biliyorum. takip ediyorlar yani. asker olan bir arkadaşımın, facebook grubunda tayin ile ilgili bir paylaşımı direk gittiği yerdeki paşa tarafından suratına tokat gibi çarpıldı
  • yer : mit
    tarih: 4 temmuz

- şu adamı görüyor musun dostum?
    - evet bayım fark ettim.
    - bilişsel farkındalık divie etmek üzere yazıyor bul onu.
    - burda çok var ama zararsızlardır efendim
    - olsun yok et hemen
    - peki

yok öyle bişey amk takilmayin. başta twitter ve diğer siteler sansürlendiği zaman bi burası vardı kimsenin elleşmedigi yani kimsenin sikinde değil burda yazılan edilen.
  • ülkede darbe yapılıyor. bilgisini ajanlardan, sözlükten falan değil, direk enişteden alıyoruz.

demek ki, burada yoklar.
  • her cenahtan ajanın cirit attığı bir ortam burası. aksini düşünmek bile abes olur, koca ekşi sözlük sonuçta. ayrıca amerika birleşik devletleri google, facebook ve apple yordamıyla, rusya'ysa yandex yordamıyla her adımınızdan istediği an haberdar oluyor. o yüzden benim nick'im var ben özgürüm rüyalarından ivedilikle uyanın sevgili arkadaşlar.
  • ekşi sözlük, içinde türlü türlü seslerin ve süslerin bulunduğu bir fanustur.

bu fanusun içinde, hepimiz, sadece kendimiz gibi insanların duyabildiği sesler çıkartıyoruz. böyle izole bir yapı içinde olduğumuzdan dolayı, söylediklerimiz dışarıdakileri pek rahatsız etmiyor. yani biz ne kadar bağırıp çağırsak da, onlar bizi aslında duymazlıktan geliyorlar ve duymuyorlar.

kim olduğumuzu bilmiyorlar mı? evet, çok iyi biliyorlar. peki muhalif olmamıza neden izin veriyorlar? çünkü sağlam bir iktidar, her zaman izole olmuş bir muhalefetten beslenir. (bkz: chp)

ayrıca böyle kabak gibi ortada olan bir oluşum için ajan görevlendirmek, çok gereksiz bir hareket olur. yazarları içinde ajan olan var mıdır, elbette vardır. fakat 2018 yılı itibarıyla, herhangi birimizi fişlemek için devletin bu oluşum içine kasıtlı olarak ajan sokmasına gerek yok. sonuçta herkesin yazdığı önünde, sildiği ise birilerinin elinde.

hani saklambaç oynarken görünmediğini sanıp, öylece armut gibi ortada dikilen çocuklar var ya, hani her ne kadar kafa sikseler de bir kenarda oyun oynamalarına izin verilen çocuklar; işte o çocuklar biziz. fazla patırtı yapmamak üzere, bu fanusun içinde oyun oynuyoruz sadece.

editanım: sözlükte takılmaları için oldukça işsiz olmaları gereken ajanlardır.

not: başlık, "ekşi sözlük'teki devlet ajanları" olarak değiştirilmelidir. dilini sev, imlayı koru.