şükela:  tümü | bugün
  • türkiye'nin yegane sosyal medya platformu olan ekşi sözlük yazarlarının bünyesinde bulunduğu veritabanıdır. bu veritabanında bulunanlar talip bulduğunda hemen evleniyor. nikah masasına oturdum bekliyorum. alo talibim sana diyorum sana.
  • 35 yaşında esmer 183/77 ölçülerinde, eli yüzü düzgün, karizmatik, fazlasıyla güldürebilen, pozitif, enerji dolu, uyumlu, kamuda çalışan doktorası bitmek üzere olan bir mühendisim. bu arada evi, arabası var ve senede bir yurtiçi bir de yurt dışı tatil yapar.

hadi canım,bu da mı?
    (bkz: düzgün erkeklerin hepsinin kapılmış olması)
  • 11-12 miymiş maç. beni de yaz ama 3 yıl sonra :)
  • sanırım içinde olmadığım veri tabanı. aynı zamanda uzun bir süre, içinde olacağımı zannetmiyorum.
    boy: 1,86
    kilo: 80
    göz rengi: yeşil
    saç rengi: kumral

ortalama nafaka getirisi: 10.000 tl

nasıl iyiyim di mi kızlar?

çakallar... bakın bakalım bende hiç size yem olacak göz var mı?
  • biyolojik yaş: 28, zeka yaşı: 5-15 arası değişiyor, ruh yaşı: 60
    memleket: transilvanya.
    ikamet: değişiyor.
    etnik köken: baba tarafı goblin-troll ortaya karışık.anne tarafı ise hobbit.
    sektör: alternatif eğlence sektörü. (bkz: freak show)
    aylık kazanç: askeri ücret + atılan fındık fıstıkları toplayıp satıyorum.
    boy: 1.70
    kilo: 64
    ten rengi: nc20
    saç ve göz rengi: küçükken sarışınmışım öyle diyorlar. şuan konsepte uygun olsun diye yeşil kullanıyorum. gözler lens.*

ucubik güzelliklere önem veren, gotik taliplerimi bekliyorum.*

beni evinin ucubesi yapmak isteyen enteresan taliplerimin mesaj kutumu göçertmesi üzerine edit: başvurularınzıı değerlendiriyorum merak etmeyin. en çok kim fıstık atarsa ona kaçıcam beklemede kalın.*
    memleket: ordu
    ikamet: ordu başka yere gitmeye para yok (bugün 35 kere düşündükten sonra spotify üyeliği aldım mesela o derece)
    etnik köken: rum
    aylık kazanç: beni alan bana bakar
    boy: 1.75
    kilo: 77 7 uğurlu rakamım biliyon mu...

parası olan varsa beni baksın.
  • hiçbir özelliğim yok. şimdiden hayırlı uğurlu olsun, ikimize de mutluluklar dilerim.
  • yer sivas boyu 20 cm, arkadaşlara başarılar diliyorum. eved.