• ekşi sözlük bunu yapsa türkiye'de ilk 3'e girer ve ciddi paralar kazanır.

ama daha favori ve oylama sistemini birbirinden ayıramamış bir yönetimden çok şey bekliyoruz.
  • sahibinden ve letgo gibi ölücülerin ve fiyatları arşa çıkarmış satıcıların uzağında sadece sözlükçülerin kullanımına uygun ve mutlaka içerisinde yorum kısmının da olacağı bir pazar başlığı yada fasalitesi olsa fena olmaz diye düşündüren, artistin olmadığı bazar.
    (bkz: artist ne ara la bazarda)
  • (bkz: ikinci el araç ağı)
    (bkz: sözlük yazarları ikinci el eşya ağı)

bi siki de arayıp bulun be diye isyan ettirir.
  • (bkz: ekşimarket)
  • 8 - 10 parça 3 - 6 ay kız bebek kıyafetleri var. yer istanbul merkezi bir konuma getirebilirim

tamamı ücretsiz. çarşamba gününe kadar ses çıkmazsa, kıyafet kumbarasına atıcam.
  • üst edit: bugün itibariyle sorun çözüldü. sadece 1 ürün kaldı ama ona da gerek kalmadan halloldu. şuan çalıştığım işe ek olarak birkaç kısa süreli işler aldım. yani bu kara buluttan kurtuldum çok şükür. ileride satacak veya bağışlayacak (umarım nasip olur) ürünlerim olursa editler, yeni bir entry ile bkz verebilirim.

---------------

borç - nakit ihtiyacımı karşılayabilmek adına her ihtimale karşı aşağıdaki ürünleri satıyorum:

satılan ürünlerin açıklamalarını sildim.

------------

edit: telefon satıldı.
    edit2: bir yazar bilgisayar için paha biçip, tutarı kadar destek oldu. tekrardan teşekkür ederim kendisine.
    edit3: modem de satıldı. geriye bir tek office 365 lisansı (1yıllık) kaldı.
  • niye, diğer sözlük yazarları babamızın oğlu mu. alt tarafı aynı platformda yazı yazıyoruz. seçkin ve elit değiliz aq.
  • biraz saçma oldu ama bayağı bir uğraşmama rağmen bulamadığım için buraya yazıyorum. ekşi sözlük geniş bir kullanıcı ağına sahip ve umarım yardımcı olacak birileri çıkacaktır.

"mercedes c4 sd connect" arıza tespit cihazı arıyorum.
    temiz ucuz yollu elinde olanlar bana ulaşabilir.

edit: bulduk arkadaşlar teşekkürler.
  • ekşi duyuruya yazdığım ama hiçbir cevap alamadığım çağrımı yinelememi istememe sebep olan ağdır:

eski bilgisayarları değerlendirmeyi seviyorum. restore edip veya bazen upgrade edip kullanılabilir hale getirdikten sonra ya bir kullanım alanı yaratıyorum ya da ihtiyacı olan birine hediye ediyorum. genelde belli bir yaşın üstü için uygun oluyor.

hobi amaçlı yaptığım için para çok ayırmadım. parayı daha çok aleti kullanılabilir hale getirmeye harcamaya çalışıyorum. tabi bir talebiniz varsa karşılayabildiğim seviyede karşılamaya çalışırım. elinizde bu tarz aletler varsa ve kullanmıyorsanız atmak yerine bana verebilirsiniz. çöpe gitmeleri yerine kendilerine yeni bir işlev, hatta bazen yeni aile bulabilirim
  • izmir’de ihtiyaçtan dolayı admira juanita gitarımı satmak durumundayım, ilgilenen olursa iletişime geçebilir.
hesabın var mı? giriş yap