şükela:  tümü | bugün
  • üye alımı: açık. şu an için 59 kişilik bir ekibiz.

----

amaç ve tanım

öncelikli amacı toplumsal ruh sağlığı bilincini oluşturmak olan ve bu alanlarda her türlü bilgi, belge paylaşımının yapıldığı grubumuz ekşi sözlük ile bağlantılı kişilerden oluşmaktadır.

katılım koşulları

-pdr,psikoloji ve psikiyatr alanlarından birinde eğitim almış veya eğitim alıyor olmak.
    -lisans öğrencilerinin en az 2.sınıf olması.
    -katılım için gerekli kanıtın ibraz edilmesi. ( sosyal medya, öğrenci kimliği, diploma vb. )

--------

efendim merhabalar. uzun süredir aklımda olan bir konu için artık harekete geçtim.

koşulları sağlayan kişiler yeşillendirebilir . :)

sağlıklı günler dilerim.

--------

-hobi olarak ilgilenenleri gruba maalesef alamıyoruz, insan kalbi kırmak en korktuğum mevzudur, anlayışınız için teşekkür ederim.

-numaranızı isteyen başka bir kişiye itibar etmeyiniz lütfen.

teşekkür editi: bu alana ilgi çekip, ruhsal sağlık konusunda küçük büyük demeden atılan adımlardan dolayı yeşillendirip teşekkür eden kişilere biz de teşekkürlerimizi iletmek isteriz.

çok teşekkür editi: yapılan ilgisiz yorumlar ve sığ düşünceler neden bu alanda daha çok çalışılması gerektiğinin bir kanıtı.

teşekkür ederiz :)
  • deliler de katılabiliyor mu?
  • (bkz: anlıyorum)
  • psikoloji whatsapp grubuysa psikiyatr alanının ne alakası var diye sormak istediğim gruptur. psikiyatri ile psikoloji bambaşka alanlar. davranış ve sinir bilimleri whatsapp grubu demek çok daha doğru olurdu.
  • felsefeci olarak destek verdiğim grup. aslında biz de böyle bir oluşuma gitsek mi? felsefeciler.
  • al beni al al al.
  • tecrübelerin, faydali olabilecek egitimler, kongreler ve toplantilarin paylasilacagini tahmin ettigim, psikolojiye gönül vermiş kisilerin biraraya gelecegini umdugum gruptur.
  • hastalar içinde grup açın grup yapalım.. hunisini alan gelsin..
  • desteklemek istediğim oluşumdur. terapi kulubu’nde de tanıtım yapabilirsiniz.
    (bkz: terapi kulubu)