şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
8738 entry daha
  • bir insan gri spor çorap, beyaz pamuklu külot giyiyorsa, %85 seks hayatı yoktur.

edit: kendimden biliyorum :)
  • hayalleriniz alaya alınmadan herkesle paylaşılabilecek mantık düzeyine inmişse büyüdünüz demektir.
  • her son yeni bir başlangıçsa eğer, ne demeye bu kadar üzülüyoruz ki "son"lara?
  • sonlara üzülecek kadar sonran varsa, henüz hiçbir son görmemişsindir.

membaı
  • sigarayı bıraktığım gün, başladığım gündür. zaman, duman olup uçtu arada.

bir kız sevmiştim lisede. sigara içerdi.ben içmezdim. onun sigara içişine öyle hayran hayran bakar, kendimi o sigaranın yerine koyardım. beni tüttürürdü sanki, sanki beni içerdi.öyle zevk alırdım içişinden. bir türlü açmadım kendimi kendisine. gel zaman, git zaman sigara paketleri açar oldum. geldik üniversiteye, hatta 3. sınıfa. sigar içerken insanların bana baktıklarını fark eder ama, bir şey anlamazdım. ben 'nick cave' gibi sigara içtiğimi düşünür, karizma yapardım. sonra kız gibi sigara içtiğimi söylediler. aynayı gösterdiler. sol elimin işaret ve orta parmaklarının arasına sıkıştırıp, baş parmağım açık, bileğim dışa dönük, kendimden geçerek içermişim meğer. o gün bıraktım sigarayı ve üstüne yukarıdaki lafı yazdım.

sigara insanı acıtır.
  • uykular ikiye ayrılır;

1- gece gelmeyenler.

2- sabah gitmeyenler.
  • "bir şeyler her zaman eksiktir." dis, 2012
  • bazen güler geçersin, bazen bir gülersin hep gülesin gelir gül yüzüne bir gülün. bazen gülüp geçilirsin, bazen biri bir güler gülesi gelir yüzündeki gül bahçelerinin. aşk, güler geçer işte her seferinde, bazense sen sever gülekalırsın!

membaı
  • "her ağaçtan kaval olsa, eşşeğin s.kinden zurna olur."
  • dünyanın yarısı tarafından takdir ediliyor ama hâlâ mutlu değilseniz doğru yoldasınız demektir.
10813 entry daha