şükela:  tümü | bugün
  • eksi sözlük bünyesinde bulunan yazarlardan, sn. av. sabire meltem bankoya tavsiye basligidir.

ben sahsen bu kadar okuyup, avukat olunduktan sonra gelinen bu hösgörüsüzlügü anlayamiyorum. tamam, suan sol frame de yürüyen makaralar moralini bozuyor olabilir. ancak bu durum asla degismeyecek. bunu bir türlü kavrayamamis olman, tamamiyle senin koftiden avukat oldugun anlamina geliyor. cikip da kendini savunamayan bir avukat... avukat olman osurmadigin anlamina gelmiyor. sictigini da biliyoruz bu bir istihbarat falan degil.

aslinda melto, meslegin sana birak entry vs sildirmeyi, avukat meltem banko eksi sözlükte sorularinizi yanitliyor demeyi gerektirir.

o hakim de nasil bir hakimse, ya kizim bir git basimdan allah askina diyemiyor bir türlü.

paradoks: ben simdi sana gelsem ve gereksiz yere entrym siliniyor diye seni dava etsem? bu benim kisilik hakkima ters, özgür düsünme ve yazma hakkima ters vs.
  • bu sözlükten entry sildirmeyi bırakıp kendi işinize bakın sayın avukat. alay konusu olmanıza neden olan durum gayet insani, olabilir yani. insan gaz kaçırabilir. ancak sürekli mahkeme kararı çıkartıp başlıktan entry sildirmeniz pek insancıl gelmiyor bana. hiç yapmamış olsaydınız şimdi konuyu siz bile çoktan unutmuş olurdunuz. bu şekilde reklamınız olduğunu düşünüyorsanız reklamın iyisi kötüsü olmaz lafını çok yanlış anlamışsınız demektir.

saygılarımlan, arz ederem.