şükela:  tümü | bugün
  • hepimizin öğrenmek istediği yaratıcı ya da sıkıcı tatil planlarıdır.
    kimi yazlıkta mangal + rakı eşliğinde dostlarıyla,kimi 5 yıldızlı otel açık büfe ye iç yat şeklinde kimi de bizim gibi egeden akdenize yolda geçirecektir.

not: 14 ünden sonra yolumuza çıkacak,rehberlik edecek “şuraya mutlaka gidin abi” diyecek olan ege akdeniz sakinleri yeşillendirebilir.
  • henüz birkaç saat önce ağustos ayı içerisinde yapmayı planladığım tatil için booking ten roma’da bir kamping için çok uygun fiyata rezervasyon yaptırdım.
    kamping ile ilgili yorumlara bakarsak memnun kalacağımı düşünüyorum.
    fiyatları sezon içi olmasına rağmen (ağustos sonu) çok uygun.
    belki ilginizi çeker beğenir faydalanmak isterseniz (bkz: camping village roma)
  • (bkz: doğaçlama)
  • yoktur.
    çalış, çalış, çalış vardır
  • kurban bayramında 5 günlük tatil planım var. ama kimle, nereye gideceğime dair en ufak bir fikrim yok. şimdilik şuraya, buraya gidelimler havada uçuşuyor. benim aklımda kamp yapma fikri var ama sonunda kendi başıma bir deneyim yaşayacakmışım gibi geliyor.
  • ne tatili ? esnafın tatili mi olurmuş .
  • plan çok ama para yok
  • avm'ye gitmek.
    iki çocukla çok eğlenceli vakit geçiriyoruz. hanım da alışveriş yapıyor. herkes için mutlu son.
  • eski tatil fotoğraflarına bakmak.
  • aşırı yoğun gündem nedeniyle muhtemelen fazla kıpırdayamadan 2019 şubat tatili planlarını yaparak geçireceğim.

iyi ki bahçe var; çıkınca tatile gitmiş gibi oluyorum.