şükela:  tümü | bugün
  • bugünden itibaren** aöf sınavlarına hazırlıklı girmek. genel kültür diye (bkz: ikinci üniversite) okuyoz çan olmasa 0 çekecem lan tüküriym kafama. millette bi halt sanıyo ikinci üniversiteyi.
    bu arada sınavdan çıkınca alınan karar sağlıklı mıdır deneyip görecez bakalım hayırlısı...
  • ağzından allah kelamı düşürmeyenlere bir daha asla güvenmemek. yediğim kaçıncı kazık bu, sayamadım! bir adam allahtan kitaptan konuşuyorsa üçkağıtçının önde gideni olması çok muhtemeldir. bir kere daha düşünün. benden size tavsiye.
  • ales çalışmaya başlamak
    (ps: son 7 gün),
    günlerdir çalmayan alarmının nedenini artık bugün araştırmak.
  • (bkz: yeni bir iş bulmak)

kükreyerek alıyorum bu kararıda...

edit: yeni iş buldum az önce!! oha sayın seyirciler! şükürler olsun!
  • -bir daha karar almayacagim.
  • "artik duzenli bir insan olacagim"
    haftasonu bile 8 de kalkiyorum amk.
  • a) bundan kelli yaşadığım rahatsızlıkları kendi kendime onaracağım. çoğu hastalık psikolojiktir ve bunun üstesinden gelecek olan yine benim psikolojimdir. çünkü psikolojim hasta olursa, tüm bedenim hasta olabilir. ( ağır hastalıklar tenzih edilmiştir)

b) fm 15 çıkana kadar fm 14 oynamayacağım.

c) uzun araştırmalar sonucunda, lg g2 telefonu edineceğim yakın zamanda.

d) bundan sonra şarkılarımda aşk, sevgi gibi içi boş, inanmadığım değerleri işlemeyeceğim. yazacağım lirikler epik, satirik ve realist olacak. şarkılarımda bunun izleri yansıyacak.

e) kış geliyor, bir sonraki yaza kadar kilo almamak adına, abur cuburu kesip, ekmeği asgariye düşüreceğim. spora devam esas olacak.

f) erken yatıp erken kalkacağım ( yatamadı, kalkamadı)
  • kilo vermek.
    ısbu entry'i, hayatimda hic bu kadar istikrarli bir surec gecirmemenin verdigi huşu duygusu icerisinde yazmaktayim.
    hayir yani neden bu kadar mutluyum onu da anlamiyorum, demek ki istikrarli azim ile basariya acmis bunye.
    enteresan duygular, devinimler.