şükela:  tümü | bugün
  • değişik türden cevapların kol gezeceği sorudur.

bizim için neden bu sorunun cevabı önemli olduğu sorusu pek önemli olmamalıdır.

cevap verilip geçilirse soru değer kazanır.

şahsen dell'dir. 9 senedir bende olup gayette kullanışlıdır.
  • acer ama hep bir asusta gözüm kaldı. acer aspire 5943g alacaklara uyarı klavyeleri belirli bir zaman sonra bozuluyor.
  • (bkz: sony vaio)

memnunum ama sanırım çölde bedeviyim. gidip linux'un wireless driver'lerini otomatik tanıma konusunda sıkıntı çıkardığı tek modelini almışım.

neyse ki arch linux kullanmaya başladığımda os deneme fantezilerim sona erdi de her format sonrası bir de driver'lerle uğraşmak zorunda kalmıyorum.
  • kasa toplayanlar ne yazacak şimdi diye merak ettiğim başlık
  • ipad 2. siktiğim bir bozulmadı gitti, şarjı süper gidiyor ama ram az olduğu için çok sekme açınca ekran gidip geliyor. uzun zaman sevmeyerek kullandım sonra birden fikrim değişti.

(bkz: en büyük aşklar nefretle başlarmış)
  • (bkz: asus)
  • monster abra a5tir. kendi emeğimle kazandığım ilk değerli ödül olması açısından benim için yeri ayrı. oyun bilgisayarı olarak oldukça performans sahibi ancak ben oynamıyorum. hep bağımlılık yapıyolar.
  • (bkz: dell inspiron 5537) ekran kartı hariç, gayet memnunum. zaten bu dizüstünü sadece internete girmek için kullanıyorum. o yüzden sorun yok. bu arada geçen vatan bilgisayar'da sordum niye dell yok sizde? aldığım cevap doğru mu bilmiyorum ama dell türkiye'den çekilme kararı almış. acaba dell'e bok atmak için mi dedi pek anlam veremedim.
  • imac late 2013 i5 tir (21.5")
  • msi ge60 2pc apache