şükela:  tümü | bugün
  • belirtmekten korktuğum bir detay. zira kimseyi korkutmak istemiyorum gece vakti.
    (bkz: götü yere yakından korkacaksın)
  • kimi yazarların kendilerini çük olarak gördüklerini bize anlatan ankettir.
  • 1.80 bilemedin 1.90. bizde yalan dolan yok.

iphone'umdan gönderildi
  • türkiye boy ortalaması: 1.70.
    sözlük boy ortalaması: 1.80.

bu işte bir yanlışlık var arkadaş.
  • 7.4

noldu yetmedi mi?
  • oturunca ayaklarımı ileri geri sallayabiliyorum.
  • bakıyorum da bir sevgili suserlerin boyları hiç 1.70 in altında değil. ekseriyetle 1.80 millet burada. yanılmıyorsam yazanlar da ekseriyetle erkek. buradan da kız düşürmeye mi çalışıyorsunuz napıyorsunuz?
    yok oturunca dizleri ağzına giriyormuş, yok emekleye emekleye eve giriyormuş ama yine kafası çarpıyormuş. nasıl bir şeysiniz lan siz öyle? ağzım açık okuyorum valla.

benim boyu da yazayım adettendir. 1.87. inanmazsanız inanmayın. buz dolabından uzunum. buz dolabı 1.85. kızlar yeşili yakın.

(bkz: atma ziya)
  • boy 1.80, kilom 72. uzun saçlıyım. yaşım 29. içmeden sarhoş olan bir arkadaşımca wolverine'ye benzetilmişliğim, beden dili olarak "fatih terim gibi lan bu mal!" payesi almışlığım, hayata bakış olarak üstün dökmen hocamla eşleştirilmişliğim var. bir kamu kurumunda, kamunun kulağına su kaçırmadan çalışmaya çalışıyorum. içkim, sigaram yok. evim var. hala kredisini ödüyorum. eğitimliyim. mürekkep yalamışlığım, donan tükenmez kaleme hohlamışlığım, bol bol arı maya'lı silgi koklamışlığım, ilk orta ve yüksek öğretim kurumlarının koridorlarında volta atmışlığım var.

bilim kurgu filmlerinden, fantastik edebiyattan hoşlanırım. punk rock severim. en has hobim, ömrümün 17 yılını verdiğim ve sayesinde hala para kazandığım bilgisayar. hamur işini ve tatlıyı sevmem. kuru fasülye pilav, patates köfte, bamya, mantar yemeklerini severim.

zeki, çevik, ahlaklı, aklı fezada olmayan, sorunluluk yerine sorumluluk alabilen, kızıl ya da sarı saçlı, boyu boyuma uymasa da boyumdan uzun olmayan (evet takıntım var sayın kırca), yemekten anlayan, temiz bir gelin adayı ile ömrümü birleştirmek; iki iken bir olan, tek olup dünyaya meydan okuyan ve pazara kadar olmayıp mezara kadar giden bir birliktelik istiyorum.

oha! ne diyorum lan ben. yanlış başlık, yanlış yer, yanlış mecra. pardon esra erol'da evlen benimle programı neredeydi? açmayın olm böyle başlıklar. anket ayağına eziyet yaşamaya, cevap ayağına saçma sapan seyler yazmaya başlıyorum her seferinde.