şükela:  tümü | bugün
  • su 50 krş
    ayran 50 krş

yoğurt bedava mıdır , burada enayi olan kimdir ?
  • başka bir bankadan faizle para çekip katılım payı dağıtan bankaya yatırmak helal midir?
  • eğer bir ormansanız, neden yalnız ağaçları dışlıyorsunuz?
  • bu başlık şaka mıdır?
  • ben 70 kiloyum hicte gecemedim o yuzden kucuk bir popo sahibim. bir yere oturunca kaldirim , koltuk, bank olsun hemen rahatsiz oluyorum koca popolu insanlarin rahat edebiliyor musunuz cok merak ediyorum buyuk popolu olmayi.
  • 2015 yerel seçimlerinin sonuçlar
  • öncelikle çok affedersiniz ama bunu buraya sormalıyım.

sorum kadınlara, şu ki; sevişirken arkanız partnerinize dönükken ( yani doggy style pozisyonu almışsanız ) ve partneriniz tam penisini sizinle birleşmeye hazırlamışken neden elinizi arkaya atıp ısrarla kendiniz sokmak istiyorsunuz ki?

şimdi bunun cevabını kendi kendime de verdim. kendimi kadın yerine koyup empati hesabı yaptım ve bana ne lan allah allah yahu ben kendim niye sokayım ki o uğraşsın gibi şeyler düşündüm.

belki ben erkeğim diye empatim eksik olmuş olabilir. ama ilginç geliyor bana hala bu. hepimiz insanız ne kadar eksik düşünsem bile aklın yolu birse kadın da böyle düşünmeli değil midir?

şu mu acaba, bu öküz sert sokar da acıtır ben sokayım mıdır? ama öyle de olsa en sonunda yine gel gitte hızlanacak! bu sefer de istemiyorum da demiyorsunuz. bence bir içgüdü bu, çünkü genel olarak kadınlar da var bu alışkanlık, ya zevk ya ister istemez bir davranış gibi bir şey. ilginç bence.
  • bir insan, başka bir insandan sırf kendisiyle aynı ırktan, soydan, düşünceden, etnik kökenden vb. değil diye, nasıl nefret edebilir? sorusu benim için bunlardan biri.
  • kendi ülkesinde kendi vatandasi için yapilan saygi durusunu bir "insan" (dedim artik) neden isliklar?