şükela:  tümü | bugün
  • benim ve ablamın hiç çocukluk fotoğrafı yok.. yıllardır annemi ve babamı darlariz niye yok diye..artık evlendik biz çoluk çocuğa kariştik..yine bir gün eşimle eski fotoğraflara bakarken, anneme veryansına başladım, niye bizim 5 yaşından önce çekilmiş fotoğrafimiz yok diye ki babam bu konularda inanılmaz hassastır, bayram, doğum günü kaçırmaz bir fotoğrafçı getirirdi.. annem ilk defa gözü yaşlı anlattı..daha 1.5 aylık iken 78 yılında ablamı kaybetmisler ve kaybettikleri gün, yaşadığımız kasabadan, kastamonu merkeze fotoğraf çekilmeye gidiyolarmis lakin kaybetmisler ilk bebeklerini o gun.. sonrada ne ablam doğduktan sonra nede ben, 5-6 yaslarimiza gelene kadar bir tane fotoğrafimiz olmamış..insanin annesinin en büyük acılarıni bile 30' dan sonra öğrenmesi ne tuhaf.. hem annenize hem de çocukluk fotoğraflarınıza sahip çıkın arkadaşlar, sonra benim gibi bebekken sarışın olduğunuzu kanıtlayamiyor sunuz :)
  • yıl 1995. adana yüreğir.

görsel
  • görsel
    sümerbank'tan, o dönem memurlara verilen giyim kuponuyla almış bu takımı bizimkiler.
  • görsel
    gözlerim küçükken hep yeşilmiş akmış gitmiş...(tabi ki kıskanç küçük kardeşin fotoğraflara yaptığı sabotaj!)
  • gamerlık, sakız konulan bir hazneye sahip saatim ve yanık bir sol bacak ile katıldığım anket

görsel
  • hepiniz çok tatlısınız lan. pazar şekerleri.*
  • anne ve babamı yan yana gördüğüm tek an bu fotoğraf. o yüzden en çok bunu seviyorum.

görsel
  • bundan 42 yıl önce, 20 mart 1979 yılında çekilmiş fotoda henüz 9 aylık bir çocuğum. babamın fotoğraf makinesine doğru temkinli bir bakış atıyorum. acaba aklımdan neler geçiyor o an? bir kostüm gibi benimsediğim trenli kıyafetimle oluşan tren sevgisiyle de sonraki yıllarda yolda karşılaştığımız trenlere el sallıyorum.

görsel

lokasyon: ankara demetevler, havacılar sitesi.
  • canım abimle evlenme keyfi *
    tövbeler olsun yarabbim neden ya nedeen.

görsel
    bu da bira fıçısında çiçek yetiştiriciliği temalı düğün fotoğrafamız*