şükela:  tümü | bugün soru sor
  • en kıymetli düşleridir:

-bir gun birini ondan da cok sevecegim. o zaman yıllanmıs acılı ezgilerim, evcil acılarım unutulacak gidecek. onca gozyası, onca delirmelerim, onca kabuslarım tarihe gomulecek. beni uzaktan tanıyan herkes ne kadar neselisin der bana, yakından tanıyanlar ne kadar huzunlusun.. iste ben ondan daha fazla sevince kahramanımı, ruhumun derinliklerindeki kanayıp duran yaralarım tamamen kapanacak. onsuzlugun sebep oldugu aklımı kacırmalarım, hastalıklarım, saglıksız hallerim bitecek. oyle bir sevecegim ki yeni kahramanımı ve o beni o kadar cok sevecek ki iyilesecegim. ben de mutlu olacagım uleyn! ve diyecegim ki ona, sen bu hayatta bana sart olan tek insansın artık, ben sende butun asklarımı temize cektim, sen geldin ya havalar hep gunesli, gecmisimi bilem affettim artık cunku cok daha mutlu bugunler verdin bana.. seni bir hastanın onu iyilestiren doktoru sevdigi gibi hem hayran hayran, hem de onu tamamlayan dengini seven cok asık bir kadın gibi seviyorum. bana sonunda gelecegi hediye ettigin icin tesekkurler. ben sensiz yapamam.. ve seni bir omur dogru sevecegim.. artık bir elmanın yarısı sen diger yarısı ben. sacının teline zarar gelmesine musade etmem. omrum omrune amade sevgilim......

senelerdir aynı hayaldeyim ben.
    bi buldurun be.
  • (bkz: aşık olmak)

diğer tüm tırı vırıları geçin...
  • hepsi de romantik değildir ya;

(bkz: yol yemek ssk)*
  • valla gayet klise lakin istiyorum.

son model bir maserati, ya da lamborghini aventador

guzel bir ev, havuzlu filan

100 milyon dolar bankada para.

hayal kurmak parayla degil sonucta..
  • 65 yaşını huzurlu sağlıklı bir şekilde görebilmek.
    canımdan çok sevdiğim eşimin ve gururla yetiştirdiğim çocuklarımın yanımda olması.
    öğrencilerimin o yaşıma kadar beni unutmamaları.

belki torun sevmek.
  • şehri ve semti belli olmasa da 'regici' adıyla bir reggae bar açmak.

sabah akşam bob marley & the wailers, peter tosh, gregory isaac, jacob miller gibi insanlardan milyonlarca parça çalmak. en taze ve leziz etlerle hazırladığımız türlü türlü süslü hamburgerleri dünya biraları ile beraber insanlara servis etmek.

mekanın kapısına kocaman 'regici l reggaeman' yazmak. rastalı klasik takkelerden bir kaç tane alıp tüm elemanlarımıza taktırmak. mekanın içini kırmızı sarı yeşil ile boyayıp milyonlarca resim ile süslemek.

her haftanın çarşamba günü bambaşka bir konsept kasıp o günü tamamen başka bir müzik türüne ayırmak. dekorasyon ve kıyafetleri seçilen konsepte göre o gün için değiştirmek.

bütün bunları hamburgeri 20 birayı 15 liradan satmayarak başarmak. hani zarar etmemek ama çok da bi kar beklentisi içinde olmamak.
  • 5 secim dönemi sonra; izmir büyükşehir belediye başkanı olmak.

plan ve projelerimi sakin sakin belirliyorum. bu güzel şehri daha da güzelleştirmek için çok çalışacağım.
  • sayısaldan voleyi vurup 9-6 mesaiye elveda demek.

gerçi kimin hayali değil ki amk?
  • bir sabah uyanıp sözlüğe baktığımda sol frame'de recep tayyip erdoğan(1200) görmek.