• şehri ve semti belli olmasa da 'regici' adıyla bir reggae bar açmak.

sabah akşam bob marley & the wailers, peter tosh, gregory isaac, jacob miller gibi insanlardan milyonlarca parça çalmak. en taze ve leziz etlerle hazırladığımız türlü türlü süslü hamburgerleri dünya biraları ile beraber insanlara servis etmek.

mekanın kapısına kocaman 'regici l reggaeman' yazmak. rastalı klasik takkelerden bir kaç tane alıp tüm elemanlarımıza taktırmak. mekanın içini kırmızı sarı yeşil ile boyayıp milyonlarca resim ile süslemek.

her haftanın çarşamba günü bambaşka bir konsept kasıp o günü tamamen başka bir müzik türüne ayırmak. dekorasyon ve kıyafetleri seçilen konsepte göre o gün için değiştirmek.

bütün bunları hamburgeri 20 birayı 15 liradan satmayarak başarmak. hani zarar etmemek ama çok da bi kar beklentisi içinde olmamak.
  • sayısaldan voleyi vurup 9-6 mesaiye elveda demek.

gerçi kimin hayali değil ki amk?
  • 65 yaşını huzurlu sağlıklı bir şekilde görebilmek.
    canımdan çok sevdiğim eşimin ve gururla yetiştirdiğim çocuklarımın yanımda olması.
    öğrencilerimin o yaşıma kadar beni unutmamaları.

belki torun sevmek.
  • izmir büyükşehir belediyesi başkanı olmak.

4 veya 5 seçim sonra. oylar bana lütfen.
  • (bkz: ölmek)
  • (bkz: emeklilik)
  • tam olarak bir şehire yerleşip evimi döşemek. üniversite askerlik derken şimdi de işim yüzünden şartların çok zor olduğu bir şehirde yaşıyorum. oradaki görevimi bitirip ankara ya da, izmire göçüp orada evimi kurma hayali geceleri huzur veriyor
  • gitmek. hep gitmek.
  • 5 secim dönemi sonra; izmir büyükşehir belediye başkanı olmak.

plan ve projelerimi sakin sakin belirliyorum. bu güzel şehri daha da güzelleştirmek için çok çalışacağım.
hesabın var mı? giriş yap