şükela:  tümü | bugün
  • eksi sözlük bünyesinde bulunan anarsist yazarlarin en son yedikleri ceza/cezalardir.

radara yakalandim. 600 € ceza + 3 ay trafikten men + seminer. (semineri yapmadan ehliyeti alamiyorsunuz seminer de 400 € civari)
  • yanlış park cezası.
  • yunanistan'da metroya bilet almadan bindiğim için yediğim cezadır. 17 euro ödemiştim. kontrol edilmiyor denmişti. ediliyormuş.
  • 3 km öteden dönmek yerine arabaların olmadığı saatte "u" dönüşü yaptım. pusu kurmuş orospu çocukları yazdı cezayı.
    " yıl 2006"
  • bahçe nöbetine inmemiştir şeklinde bir mail. baya bir kalabalık gruba atılan. yazık bana.
  • kanepede uyuma cezası
  • çekici operatörünün bıyık altı gülüşleri ve belçika polisinin kuralları harfiyen uygulaması sonucu gent'te yanlış yere park etmemden dolayı 188 euro ödeyerek içimi cızlatan cezadır. kısa bir avrupalılık dersi aldığımdan çok da dert etmeyerek iyi bir tecrübe oldu diye kendimi avutmaya çalıştım ki başarılı da oldum sanıyorum.
  • 2016 haziran hatalı park cezası. arabayı da çekmişlerdi çekici ve otoparka ayrı para ödemiştim.

ondan sonra ceza yemedim çok şükür.
  • yanlış park cezası. yıllardır orada milyonlarca araç park etmiştir ama piyangonun biri bize isabet etti. o anda oraya park eden yüz araç varsa eminim ne kadar açık varsa o kadar araca ceza yazılmıştır
  • yanlış park cezası. 31 yıllık hayatımda işlediğim en büyük suç.