şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 8 ay ile devam etmekte olan ilişkimdir. çok fazla kısa süreli ilişkim oldu. ondan önce en uzunu 6 aydı, daha başlarken bile bir gün biteceğini biliyordum hepsinde. şimdi onu ömür boyu yanımda istiyorum. 8 ayda evlilik mi düşünülür diyebilirsiniz. 8 ayda da değil hatta. çok klişe olacak ama 1. haftada dans ederken yanaklarımız birbirine değdiğinde hissetmiştim. sanki tanıyordum onu. devam eden süreçte onu yeniden öğrenmiyordum da bildiklerimi tekrar ediyor gibiydim. kendimi bile yeniden tanıdım onunla. arzu ve şefkat gibi zıt olduğunu düşündüğüm iki duygunun aynı anda hissedilebileceğini öğrendim. bir insanı hem arzulayıp hem çocuğunmuş gibi alıp bağrına basmak -böyle söyleyince garip oldu ama- mümkünmüş. 30'dan önce evlenmem, hatta belki hiç evlenmem diyen ben şimdi evlenmeyi düşünüyorum. yatmadan önce ona sarılıp uyumak, sabah uyandığımda ilk gördüğüm şeyin onun mavi gözleri olacağı düşüncesi, bir gün evleneceksem bile düğün istemeyen beni, düğünde oynamaya bile ikna etti. biraz alkole ihtiyacım var tabi bunun için. (bkz: swh)
  • 4 yıl.

şimdilerde birine 4 saat bile katlanamıyorum.
  • 5 yıl sürmüştü. bitince kanseri yenmiş gibi hissettim. yani doğru kişi değilse ızdırap oluyor.

edit: 5 yılda mı anladın hayvan herif diye soranlar oluyor, evet 5 yılda anladım canlarım. sorunlarınızı seksle çözünce 5 yıla kadar uzayabiliyor ilişki.
  • 24 yıl 6 ay 28 gündür dünyayla çalkantılı bir ilişkim var bence sürdürülebilir bir ilişki.
  • 4 yıl 7 ay ile benim rekorum eşimle.
  • 5 yıl 8 ay sürmüştü ilk ilişkim. salaktım ve toydum. sonraki ilişkim ise 3 yılı buldu.
    not: bir ilişkinin bana gelişi zaten iki yıl amk.
  • allah bozmasın ergenliğimden beri süren bir ilişkim var, suudi arabistan'da hırsızlık yapmadığım sürece kimse bizi ayıramaz.
  • en uzun ilişki kişinin kendisiyle olandır.

30 yıla yakındır kendimle inişli çıkışlı bi ilişkim var.
  • 1,5 yıl son 4-5 ayı full kavga dövüş olmak üzere.

yaşımı da göz önünde bulundurduğunuzda evet ilişkilere uygun geliştirmemişim kendimi.
  • yaklaşık 1,5 sene. en fazla 1 ay geçmiştir ama üstteki arkadaşın dediği gibi son aylar cehennem azabı gibi. sonrası daha kötü malumunuz.