şükela:  tümü | bugün
  • 2016'dır. amına koyduğumun senesinde her şey mi boktan gider. ulan bir dert bitiyor tam oh diyorum ertesi gün başka dert çıkıyor. güzel bir şey oluyor, lan diyorum bak güzel şeyler de oluyormuş, hop iptal oluyor. 20'de 16'da 4'ün katı. 20+16=36 36'da 4'ün katı. 20-16=4'ün bizzat kendisi. peki 4 ne? rabia. rabia'yı kim sever? neyse 36+4 = 40 eder bu da milliyetçi sjakaljskakal geyiğini yapmazsak olmaz.

edit: mesela bir ara dertlerim bitmemişti ama alışmıştım, o günlerden birinde dedim ki arabamı satayım. muayenesine de 1 ay kalmış yaptırayım dedim. gittik muayeneye soktuk, geçti mi? tabiki hayır. her detayını girmeden önce hallettiğim arabanın ne sıkıntısı olabilirdi ki? süprayzzzzzz! geçen sene bir kanun çıkmış ona takıldım. arabamda 6 senedir takılı olan lpg tankı arabanın boyuta göre büyükmüş. küçük tank taktırmam lazımmış, piçin birinin çıkardığı sikimsonik bir şeyden dolayı arabayı satamadım, muayenesi kaldı, ve bir dünya lpg değiştirme masrafı. ha diyeceksiniz ki bu mu lan derdin... bu ne ki amk, bu sadece dert deryamda bir damla.
  • onemli olan gecmis olmasidir, gecmis olsundur, allah beterinden saklasindir.

(bkz: 2016)
  • hakkaten 2016 lan.

insallah bu rekoru hayatim boyunca bir daha kirmam tek kotu yilim olarak tarihe gecer.
  • 2014 ile 2015 yarışır. ikisi de çok iğrençti. 2016 da aday ama daha bitmedi, bitince editlerim belki.
  • 2013 - 2016+ arasi. toz pembe hayatimin bir anda bok rengine donmesi ve olaylar olaylar..

artarak devam ediyor, durduramiyoruz.
  • 1991-2016 arası çok kötü geçti.

devamı çok yakında.
  • sözlük yazarlarının henüz geçirmediği yıllardır. daha durun amk, bunun su savaşları, dünya savaşları var. yıllar geçtikçe dünya o kadar da iyi bir yer olmayacak gibi.
  • ikibinondört

ikibinonaltı

bundan sonra da kötü olacak gibi.
  • bok gibi bir 2016. niye herkesin 2016'si kotu gecmiş. hayır işin kötüsü daha 2016 bitmedi de. off off