şükela:  tümü | bugün soru sor
 • akıl almaz çelişkidir. tespiti sevmem ama zorla yaptırıyorsunuz.

  hemen anlatayım durumu.

  dünün en beğenilen entrylerine bir göz atarsak,

  bunu ilk sıraya yerleştiren sözlük ahalisi bunu ikinci sıraya koyuyor.

  bu kafayla nereye?
 • 1) “insanları kadın erkek, evli bekar olarak ayırıyorsunuz” diye yakınıp, “evlilik istemeyen kadın, bir erkeğin emrine amade olmak istemiyordur” entry’sini favorilemek.
  2) özellikle erkek düşmanı ve/veya feminist olan kadın yazarlardaki “kıl” eleştirisine tahammülsüzlük, ama yine bu konu üzerinden saldırma hastalığı.
  örneğin bir kadını, kılı üzerinden eleştirirseniz size “kadın kıllarını almak zorunda değil” der, bir başka entry’de türk erkeklerinin kıllı olması üzerinden eleştiri yapar.
  3) hayvan haklarını savunan yazarların diğer entry’lerinde makyaj markası tavsiye etmesi. (bkz: kozmetik ürünlerinin hayvanlarda test edilmesi)
  4) hümanist olduğunu söyleyen yazarın, diğer entry’sinde haberdeki bir tecavüzcü için “bunların sülalesini ateşe vereceksin” demesi.
  5) rus kızı vs türk kızı başlığında erkek yazarların çoğunun rus kızını tercih etmesi üzerine sinirlenen bazı kadın yazarların italyan erkeklerini tercih ettiklerini dile getirmesi.*
  6) erkeklerden kadınlara tavsiyeler başlığına “siz kimsiniz ki bize tavsiye veriyorsunuz” yazıp, 2 gün sonra kadınlardan erkeklere tavsiyeler başlığına gidip tavsiye yazmak.