şükela:  tümü | bugün
  • 1998 veya 99 yılında turkcell'e ödediğim 96 milyon liralık fatura ile aralarında yer aldığım faturalardır.

edit: ödediğim faturayı hatırlayınca başlığın içinde a'yı unutmuşum. öğrenciydim lan sevdiğimle konuşmuştum annem bileziğini satmıştı lan bu fatura için. üstüme gelmeyin lan.
  • 2000 yılında 3 oda 1 salon ev için ödenen 247 liralık doğalgaz faturası.
  • bir zamanlar fakirdim. kotalı internetim vardı. ilk ay 9,90 tl gelmesi gereken fatura, virgül bir sağa kaymış şekilde geldi. artık zenginim. kotasız internetim var ve o ücretlerle serbest mali müşavirim ilgileniyor.
  • 2 ay önce ödediğim 1400 tl adsl ve telefon faturası bu kapsamda değerlendirilebilir.. unutmuyor sevgili telekomcular..
  • eve çıkıp suyu üzerimize 3 ay geç alınca 280 lira gibi bir fatura geldi. ama te zamanında yurtdışında sürekli türkiyeyi arayan bir arkadaşım vardı , tarifesinin dışına çıktığının farkına varmadığı için fatura ne geldi dersiniz? tamı tamına 2 milyar 146 lira üzerinden 2 sene geçmesine rağmen hala hatırlarım. babasının, "öderiz kızım" demesi üzerine şu gelen 280 liralık su faturası zerre umrumda değil valla, öderiz ulan! nolacak götümüze girecek hali yok ya girecek göt illa ki var dışarıda.
  • 2004 yılında 146'ya ödediğim 1 milyar 200 milyon liralık fatura. türk telekom'a yani. o aralar lisedeydim, internet servis sağlayıcısı falan da zor bulunuyordu bizim şarköyde. 145 yerine 146'dan bağlanıyordum dial up heheh. age of empires indirmek için sabah bilgisayarı açık bırakır, okuldan geldiğimde de inmiş mi diye bakardım, inmemiş olurdu. çünkü flashget falan kullanmayı bilmezdim, bağlantı koptuğu zaman yeniden başlatmak zorunda kalırdım. tabii faturayı görünce bizim dedenin ağzıma yüzüme yalazayı vermesi de denişik bi enstantane benim için.
  • 12-13 sene önce ödediğim 188 lira telefon faturası. hayır, 146'dan da girmemiştim ama artık nasıl bi cs aşkıysa modem yanana kadar cs kasmıştım. tabi bun faturada cs'yi 56k modem ile çekmeye çalışmamın da etkisi vardı. peder bey kablonet'i kapattırıp beni cezalandırdığına bin pişman olmuştu ama bedelini çok ağır küfürlere maruz kalarak ödedim tabi..
  • uzun yıllar önce iki ayda gelen 350 milyon internet faturası. peder modemi bi yerime monte etmediği için şanslıymışım.
  • alafranga tuvaletin hafif akitan taharet muslugunu yaptirma girisimime, ev arkadasimin 'ya siktir et nolacak ondan' cevabi verisine muteakip, tek bir ay icin su faturasi olarak 260 milyon odemistik, o zaman kizilaydan bir tikan, emek'ten bahceli bir ev aliniyordu bu parayla, babamin emekli ikramiyesi 20 milyon, en yuksek kidemli bir memurun aylik geliri 2 milyon idi.
  • 2001 yılında gelen 600 küsür tl'lik 146 internet faturası. ha tabi ödeyen ben değildim. evlat olsam sevilmem. lan yoksa?