• üniversite zamanı bir kızla tanıştım. eve davet ettim kabul etti ama arakadaşım da var dedim olsun dedi. kızla odada sevişmeye başladık. arkadaşım televizyon izliyordu. sevişirken arkadaşını da çağır o da gelsin, ikiniz aynı anda yapın dedi. peki dedim salona geçtim, bir baktım bi arkadaş daha gelmiş iki kişiler. kıza dedim " şimdi ikimiz yiyip birimiz bakarsa olmaz, salonda bi arkadaş daha varmış" dedim. gelin lan alayınız gelin dedi. biz o aksam sabaha kadar seviştik. asla unutamam o geceyi.
  • .
  • takim elbise almak için mağazaya girmiştim. görevli kız ceketimi düzeltirken tahrik oldum. ister istemez pantolondan şeyimin kabardığı belli oldu. kız gördü anladı gözünü kaçırdı. sonra kabine girip elbiseyi çıkardım. dışarı çıktığımda kiz başka bir kizin yanına gidip gülüyordu. diğer kız da gülüyordu. o gece ikisiyle de seviştim. iyi ki geldin magazimiza dediler. tesekkur ettiler. ben bir şey değil dedim.
  • son ders beden olduğu için eve terli gelmişim, annem evde yokmuş. karşı komşumuz gülay teyze, annen yok gel bizde duş al oguz terlisin dedi. kocası da bi iş için almanya'ya mı ne gitmiş. şofben bozuldu gülay teyze de banyoya giriyor bakmak için. o sırada benimkini görüyor.benimki faruk amcanınkinden büyükmüş meğerse o yüzden azıyor ve ımmss ımsss yalıyomuş gel diyomuş içeri ımmmmh

edit: meğerse eskiden beri beni çok beğeniyormuş. o sırada üniden kızı geldi onu da ikna etmişti.
  • anlatsam yazar arkadaşların büyük ihtimal "yalancıyı sikmiyolar nasılsa", "yav he he" gibi yanıtlarıyla karşılaşacağım başlık. o derece yani
  • plajda güneşlenirken yüzüme top geldi. baktım 3 kız top oynuyor. özür dilediler. sorun olmadığını söyledim. sonra otele geçtim. tesadüf asansörde karşılaştık. size bir kahve ısmarlayalım dediler. ilk başta çekindim ama kabul ettim. girdik odaya. yarim saat geçmedi birisi kucağıma oturdu. noluyo demeden diğeri de geldi. o aksam üçuyle birlikte oldum. iyi ki sıfatına top gelmiş dediler. şans dedim. şans bunlar.
  • yalancıyı sikmiyorlar ya yazın aq
  • iş görüşmesine gittim. ika'dan kadınla konuşurken içeriye çaycı kadın geldi. cay verirken bana bakıp tebessüm etti. sonra cay bitti boşları almaya geldi. yine anlam veremediğim bakışlar attı. neyse görüşme bitti çıktım. çaycı kadın takip etmiş evime geldi. arkasında da ika'daki kadın var. şaşırdım ve içeri buyur eder etmez beni koltuğa atıp soymaya başladılar. ika kadını gözlüklerini çıkarıp oral seks yapmaya başladı. yaparken de "bogon oyoko sono cogormoşom" dedi. önemli değil dedim. o ara çaycı gömleğimi yırtıyordu.
hesabın var mı? giriş yap