• yemek seçmeyip midesi çöplük gibi olan benim bile sevmediğim bakla ve bamyanın üst sıralarda yer alacağı listedir. *
  • bamya. büyük konuşmak gibi olmasın ama hiçbir kuvvet bana o sümüklü şeyi yedirtemez.
  • bilmem ne burcu er kişinin sevdiği yemek'ten sonra en çok merak ettiğimdir. hepsiyle ayrı ayrı görüşüp öğrenecektim ama bu anket sayesinde gerek kalmadı.
  • (bkz: boyoz)

hayatımda bu kadar overrated bi yiyecek görmedim ben. yağlı hamurdan başka bişey değil boyoz dediğiniz. besleyici değeri yazıyla sıfır rakamla 0 olan bir kalori bombası. 10 tane yesem daha yok mu derim, bütün o yediklerim de göt göbek olur. tadı da bişeye benzemiyo. anlamıyorum bu kadar yeri yerinden oynatacak ne özelliği var.

böyle diyince de çekirdeğeçiğdemdiyenoğulları bi bozuluyorlar ki sormayın. hemen soru bombardımanı başlıyor: nerede yedin, neyle yedin, yanında ne içtin, kimle birlikte yedin, açık hava basıncı ne kadardı, dünyanın eksen eğikliği kaç dereceydi... illa ben bi yanlış, hata yapmış olucam yani; boyozun güzel olmaması, beğenmemiş olmam düşünülemez, düşünülmesi teklif dahi edilemez.

hata falan yok arkadaşlar. karbonhidrat + yağ bombası boyozunuz bi boka benzemiyor. "en overrated yiyecekler" listeme ilk ısırışımda birinci sıradan girdi.
  • (bkz: karnabahar)

isminde meymenet yok bi kere.
  • bamyanın açık ara birinci olacağına inandığım yemektir
  • - bamya
    - pırasa
    - bakla

bunları sevemedim bir türlü. denedim ama olmadı.
  • kendimi yiyecek secmeyen biri olarak dusunurdum ama etrafimdan gelen tepkilere gore epey seciyorum sanirim.

yemek: kapuska, karnabahar (yemegi ama sadece), sakatat, av hayvanlari
    meyve: hurma, armut, incir, ananas, kavun
    baharat vs: kisnis (yani sabun..), zencefil, tarcin
  • patlıcan. her türlüsü
  • bamya. tüylü sebze mi olur lan ııyyy.
hesabın var mı? giriş yap