şükela:  tümü | bugün
  • okeye dönen emekli memur gibiyim.
  • (bkz: angry again)
  • ilk özlemim, fazladan yaptığım mesai, şu saat hala çalışıyor olmam, bayram şekerleri, aslı'nin kalpli yaş günü kekleri, kırmızı vazodaki beyaz/mor çiçekler, badem'in güzel sesi, tam dört saat sonra başlayacak olan 9 günlük tatilim, tatilde görüşmek için kızlarla bayram ziyaretlerini atlatma planlarımız... (ama en çok da serdar'ım, canımın çok içisi, kardeşinin bir tanesi, bi de kuzum^^, onunla rakı planımız)... kalbime dokundukça, ruhumu bedenimden taşırdıkça, fikrimi uçurdukça, zikrimi duruladıkça, ağzımı kulaklarıma dek uzattıkça... o'nun adı. uzaklardan bana selam eden bal'ım. eve dönen bal, izne çıkan bal gibi cümlelerimin yaratıcısı... (bir de en çok cemre'm. halasının bir tanesi... yumuk yumuk elleri öpülesi...)
    hepsi benim... hepiniz en sevdiklerim, bal damlalarım, iyi ki'lerimsiniz... ne başlangıçta yazdıklarım, ne de sevdiğim insanlar hatta düşman kalıbında duranlar bile olmasaydı eğer bayramın o pembemsiliği telaşlandırmazdı beni. günlerimi bayram, bayramlarımı güzel yapan gül yüzünüzden, renkli kalplerinizden öper öper, koklarım...
    söylensin son söz, kapansın perde, dönüşsün bütün günleriniz tatil huzurundaki günlere :)))) onyüzbin tane kalp her birinize de.
  • duygu boğulmasında, duygusuzlaşma yolunda...
  • (bkz: mutlu)
  • vaya con dios falan söylenen bir barda arkadaşımla oturuyorum. liseli geyiği yaptık, hadi dedik bir sonraki şarkı bizim olsun. yahu 7 kocalı hürmüz- tanrım söyledi. yahu gülsek mi ağlasak mı bilemedik tam da öncesinde dansa kaldıracak bir adam bile yok yanımızda diye ağlarken...

ah kader kahpe kader sen bize ne zaman güleceksin...
  • gün gelir acıya alışırsın...
  • şu an itibariyle mutluyum; günler sonra ilk defa bu kadar uzun uyudum. tam yedi saat. ne güzelsin uyumak.
  • an itibariyle 2 bencil ergen gerisiyle (yaslar 19,22,28) ayni arabada yer almaktayim varin duygularimi siz dusunun.
  • "biraz az yiyeydik iyiydi. yine öküze bağladık."