2530 entry daha
  • gereksiz fazla empati. insanın kendisine hiç bir faydası olmayan bir şey.
  • hayatıma giren kişinin kısmetini açıyorum.
    sevgili, flört, küçük bir konuşma fark etmeksizin....
    ölü eski sevgilileri bile mezardan çıkıyor....
  • salak olduğumu belli etmiyorum mesela. çok akıllı, zeki sanıyorlar ama bildiğiniz safım. kandırılmaya gayet müsait bir yapım var. çok iyi gizliyorum. ben de isterdim ordan oraya uçabilmeyi, ışınlanmayı, zihin okuyabilmeyi ama anca bunu becerebiliyorum.

edit: başlığın ilk hali gizli güçlerdi,taşınmış. benim gücüm gizli güce uyuyor süper güçlere uymuyor ki :(

gizli güç eşit değildir süper güç.
  • (bkz: telepati)
  • bir köpeği görmeden sadece sesini duyarak cinsini, yaşını, hatta bazen abartıp karakterini anlayabiliyorum.

bir işime yarasa bari
  • gizli güç mü bilmiyorum ama bir şeyin olacağını hissetmem ile olması arasında doğru orantı var.
    özellikle aniden gelen bir huzursuzluğun ardından muhakkak tatsız olaylar geliyor başıma.
  • insan sarrafı olduğum doğrudur.
  • sürekli deja vu ve cassandra sendromu yaşarım.

ı can see things before they happen, but i can not change them.

(bkz: nagualizm)

tonal'ımı dengeleyip temizleyemediğim için, nagual sadece sızabiliyor hayatıma.

bir türlü akamadı, akıtamadık.

halbuki ben de isterim, "vasfıma bürünüp, suretimi takınmayı"

(bkz: avatar)
  • ağır meditasyon yaptığım ve kafaya koyduğum bir dönem telekinezi ile kağıdı çevirdiğime yemin edebilirim ama ispatlayamam. sonrasında baş ağrılarına dayanamayınca bıraktım. bir daha da ne yapabildim ne uğraştım.
    bu da çok profesyonel bir çeşidi. fanus varsa o adam nirvanadadır.
    örnek
    edit: ulan falla ilgili birşey daha var da onu buraya yazmayacağım. sonra falcı bacı gibi mesaj kutusu durmuyor. uzun süredir o durumu sktr ettim hayatımdan zaten.
  • burnumu adeta bir bozkurtmuşcasına titretebiliyorum ve bu beni %0,3 kurt adam yapıyor. insan içinde gerekmediği sürece (o ne demekse) yapmadığım için çevremce bilinmiyor ve bu onu gizli bir yetenek yapıyor.
712 entry daha
hesabın var mı? giriş yap