• doğmuş olmak yeterli bence. doğduğumuz için ölürüz.

ama bir seçim hakkı varsa ben ağzımda sigara, üzerimde siyah bir frak, altımda bir kot, yüzümde en puştundan bir sırıtışla yola çıkmak isterim. kendi cenazemde ıslıkla godfather soundtrackını da çalabilirsem değmeyin keyfime.
  • muhtemelen yaşlılık nedeniyle ölürüm. bu boktan hayata sonuna kadar katlanmam için. daha önce ne şekilde ölürüm acaba diye hiç düşünmediğimi fark ettim, çok şaşırdım açıkçası. ölümü düşünüp nasıl öleceğimi hiç düşünmemişim.
  • (bkz: kalp krizi)

beşiktaş ile ilgili olabilir.
  • kalp krizi üzerinde çalışıyorum.
  • "mezarıma anlamaktan öldü yazsınlar."

(bkz: sezen aksu)
  • (bkz: kanser)

hangisi olacağını bilmiyorum ama strese bağlı gelişeceği aşikar.
  • bundan çok uzun bir süre önce, uzun derken 20-25 sene öncesini kastediyorum, rüyamda kıyamette öldüğümü görmüştüm; evet bildiğiniz kıyamet, ahiretli günlü olan. bir patlama oluyor, ben de patlamanın şiddeti ile uçarak bir binanın (o zamanlar oturduğumuz binaydı sanırım) beşinci ya da altıncı katına kafadan girip ölüyorum.

şimdi bu ölüm şeklinin sizi ilgilendiren tarafı şu: eğer bu rüya doğru ise; ki olabilir, ben kıyamet günü ile ilgili -hatırladığım kadarı ile- bundan başka rüya görmedim; kıyametin bundan sonraki 20-25 sene içinde kopacak olması lazım. zira rüyada bayağı bir koşup kaçtıktan sonra ölüyordum ve ben şu anki yaşam tarzım ile, eğer ciddi bir hastalık geçirmez isem, bi 20-25 sene daha koşuşturabilirim gibi geliyor. planlarınızı ona göre yapın. rüyanın doğru çıkmaması durumundaki kayıplarınızdan da ben sorumlu değilim.
hesabın var mı? giriş yap