şükela:  tümü | bugün
  • az evvel boyhood'u izleyince dalıp gittim bir an. herhalde çok konuşulmasa da herkesin kafasının bir köşesinde ileride yapcaklarım diye bir klasör var.

fon

belki sessiz bir yerde bir eve taşınırım diyorum mesela. o zamana buralar kalırsa yıllar içerisinde yazdığım bütün entryleri çıkarıp okuyabilirim. yıllar içerisindeki deneyimlerimi, düşüncelerimi ve onların zaman içerisindeki değişimlerini inceleme fırsatı yakalayabilirim. belki oradan hareketle bir kitap ya da benzer bir şeyler karalayabilirim. bilmiyorum... aklıma geldikçe buraları editleyecek gibiyim.
  • 1- bayiden sözcü gazetesi almak.
    2- gürültü yapan üst kat komşusuna alttan süpürge sapı ile tavana vurmak suretiyle uyarı vermek.
    3- kaldırıma park eden arabaların sileceğini kaldırmak.
    4- apartman yöneticiliği yapmak.
    5- bir tartışma görünce anlamadan dinlemeden "bunlar hep gençlikten, cahillikten hadi bakim dağılın" demek.
  • seferihisardaki arsaya mütevazi villayı dikip çim bahçesinde hamakta güne başlamak.
    akşamları yemek sonrası nargile içip, gece çimleri sulamadan uyumamak.

kışın şömine(bütçeyi aşarsa kuzine) önünde muz likörü ve sütten oluşan bebe kokteyli içip ısınmak suretiyle çakırkeyf uyumak.

daa nossun be yau!
  • kalabalık bir pazar sabahı sofrasını şu şekilde toplamak. allah'ım bana torunlarımın aklında troll dede olarak kalacak kadar ömür ver.