şükela:  tümü | bugün
  • sözlükte, bir sözlük yazarı tarafından ortaya atılmış iddiadır.
  • (bkz: alexa turkey) verilerinden haberi olmayan yazar sıçmığıdır.

(bkz: sen yazma lan ayı)
  • yaklaşık 18 yıldır buralarda olan biri olarak, sözlükle birlikte büyüdüm diyebilirim. bu zaman içerisinde yüzbinlerce mesaj (yanlış okumadın) ve onca buluşmayla "iyi insan" ve genel kültür biriktirdim. bu kadar fazla insan tanımakla neler biriktirilir senin hayal gücüne bırakıyorum. bir yandan paylaştım, paylaştıkça birikimim de katlandı. benim, özümü okumamı sağlayan günlüğüm gibi burası. yani açılan bu başlığa yeni yazar toyluğu diyip geçebilirdim ama hayır, ben yazarlığımın başında bile bu kadar toy olmadım. bazen insan yolda tekme vurduğu taştan bile bir ders çıkarır. kapasite ile alakalıdır. kendimi daha yakından tanıyorsam, sözlük sayesindedir. gerçeği daha hızlı arıyorsam, sözlük sayesindedir. gerçekler sizi özgür kılar. sözlük bu ülke gençliğinin başına gelen en güzel şeylerden biridir.
  • daha şu başlığı açarken kendi tezini çürüten biri. sırf laf olsun, torba dolsun diye madde sıralayan biri.
  • güle güle arkadaşım. seninle ilgili çok yazacaklarım var ancak bu ortamın demode olduğunu düşündüğün ve yüzümü bilmediğin için beni ciddiye almayacağını bildiğim için beynimi sadece bunları yazmak için yoruyorum. güle güle arkadaşım seni buraya zorla bağlayan birisi yok. özgür iradenle bahsettiğin sosyal medya platformlarında vakit öldürebilirsin. kaliteli/kalitesiz yazar oranı da biraz değişmiş olur böylelikle.
  • yazarin haklı olduğu noktalar var. aptallik ise kesinlikle değil. belki ben ünlü olmak istemiyorum yüzümün görünmesini istemiyorum bunun neresi aptallik olabilir ki.
  • mayışı yatmamış bir sözlük yazarı beyanı. biz öylemiyiz ama bol sıfirlı maaşlar, entry başina prim, layk başina çeyrek üstelik dürüm hediye.
  • sizlik yızırlığının dimıdi vi ıptıllık ılmısı.

paket ekşici tanımı: katılmadığım önerme.