şükela:  tümü | bugün
  • adam kalkmış ekrem imamoğlu başlığına terör destekçisi yazmış. ben de gelip senin hakkında böyle bir şey yazarsam ne olur? hadi sildin beni, uçurdun tamam. bu yazıyı görenler, devamında hakkında entry girenler ne olacak? kışkırttığı insanlar ne olacak, bana izah edebilir misin?

millet twitter'de bir şey yazıyor. doğru veya yanlış linç yiyor, neredeyse itin götüne sokulup bir nebze de olsa hınç alınıyor. ama sözlükte biri bi' şey yaptığında ekşi sözlük topluluğu ve markası zarar görüyor. çünkü kuruluş amacına sadık kaldığı ender maddelerden biri olan, nick ile entry giriliyor. linç yiyemiyor, yese bile bu hayatına tesir etmiyor. kısacası hınç alınamıyor.

bu buranın en önemli özelliği. ekşi sözlük fikirlerin özgürce paylaşıldığı bir platform. sınırsızca değil.
    ya bu trolleri keseceksin ya da hedef sen olacaksın. öyle adli makamlar isteyince bilgi paylaşıyorum diye de düşünme, gün gelir mevzu sende patlar. demedi deme; sedat da yok burada haberin olsun, şirketin yöneticisi sensin. belli mi olur bunların işleri.

bak dangalağın teki gitti bi' başlık açtı neler oldu. inan, 3 ayda ne işler gelir buranın başına herkes şaşar kalır.

sözlükten birçok şeyi aldın ama lütfen sözlüğü bizden aldırma.

not: yöneticinin nick altına yazınca sözlükten uçurulduğuna dair bir mesaj aldım ve yeni başlığa aktardım. özgürce yazarken biraz ileri gitmişim galiba.