*

şükela:  tümü | bugün
  • gündüz sandık başına akşam sandık peşine diyerek başlattığım kampanya.

yasal olarak saat 17.00'den itibaren oy kullandığımız sandığı izleme hakkımız var. özellikle muhalif müşahitlerin azınlıkta kaldığı bölgelerde sayımı izlemek, müşahitlere yardımcı olmak, onları azınlıkta bırakmamak çok önemli.

geçen referandumda geçersiz sayılması gereken bir oyu çoğunluğu sağlayabildiğimiz için iptal ettirebildik.

ayrıca her müşahidin yasal olarak oy torbaları ilçe seçim kuruluna giderken arabada yer varsa yanında gitme hakkı var. fakat arabalarda yer olmadığı için çoğu kez gidilmiyor, arabası olan yazarlar burada da destek olabilir.

bu seçim elimizi taşın altına koyalım. nasıl olsa birileri gider demeyelim, o "birileri" biz olalım.
  • yillardir ilk kez bu kadar umudum var. uc yillik evliyim, cok sukur mukemmel giden bir evliligim var. uzun dusunceler sonucu bu yaz sonuna dogru bir aksilik olmazsa bebek dusunuyoruz. gelecek kaygilarimi tahmin ediyorsunuzdur.

kendimi gectim, rica ediyorum, yalvariyorum dogmamis cocugumun, cocuklarimizin hakki icin, gelecekleri icin sandiklara sahip cikalim.

nasil olsa birileri sahip cikar diye dusunmeyin. burayi okuyan arkadasim, bu sitedeysen, burayi okuyorsan bu isi sen yapacaksin! yalvariyorum dostlar. bu zafer hepimizin zaferi olacak.
  • fatihte bir okulda müşahidim, ben de çalışıyorum benim de pazarım çok kıymetli ama bu seçimin dürüstçe sonlanması daha kıymetli. eminim pek çok kişi benden daha da duyarlıdır, saat 5 te şehrinizde kendi sandığınıza hile yapılacağını düşündüğünüz sandıklara gidin arkadaşlar pazartesi çok geç.
  • her il için başlık açsak mi ne yapsak, çok fayideli bir iş yapmış oluruz.
  • yurtdisinda olmamdan kelli basligi yukariya tasimaktan baska elimden birsey gelmez. imkani olan herkesin destek olmasi gereken kampanyadir.
  • biz yarın akşam sokakta seçim zaferini kutlarken siz sandıklara mukayyet olun emi. şimdiden zahmetiniz için teşekkürler...
  • bazı düşünemeyenler siz sandıklara mukayet olun biz seçim zaferini kutlayacağız diye saçmalamış.orada ki bir çok müşahit sizin oylarınızı da korumak için orada bulunacak insanların tercihleri ne olursa olsun parti gözetmeksizin bunu yapacaklar,yapacağım.
  • her il için başlık açmak ve ciddi bir iletişim ağı oluşturmak fikrine +1'imle katılıyorum.
  • sandığını korumak; vatanını, hakkını ve seçme özgürlüğünü korumaktır.
  • +1'imle desteklediğim olay.