şükela:  tümü | bugün
  • tv basinda "vay vay vay vay" diye izledigimiz 100 metre koşunun madem ki bugun finali var, ben de isterim ki kendi derecemi yazayim, buradan powell'a, bolt'a meydan okuyayim.. böyle bir "koşmuyorsam üşendigimden, koşsam aklinizi alirim pis sefiller!" imaji çizeyim.. ayrica insanlar da yazsinlar ki sözlükte gerzek anketlere bir digeri daha eklensin, sadece böyle sikko basliklara yazan insanlar kendilerinden geçsinler bebegim...

efendim benim 100 metre koşu derecem, tam tamina 1 dakika 12 saniye 3 salise..

akilli olun efendiler!! sinirimi bozmayin, bana atletlik yaptirmayin!!!
  • sozlukculerin bacak uzunluklarini ogrenmek icin en etkili yontemdir bu derecelere bakmak. kisisel rekorumu 1 mayista ellerinde karanfil tasiyan cevik kuvvete karsi kirmisligim vardir. tiftik hizina ulasip 8 saniyede falan kostum sanirim. bir adimda kac metre attigimi bilmiyorum zira gozlerim gozyasindan baska bir sey gormez olmustu. yaa iste oyle.

super gerekli bilgilerdir ayrica.
  • 40.
    ama celsius bazında.
  • y koordinatında 4.47.
  • 11.4'tur efendim en iyi derecem, ayrica 23.2 200 metrem vardir. 5 yil once sakatlanmasam 45 dakika sonra baslayacak olan 100 metre finalinde kosuyor bile olabilirdim. *
  • çocukken, ki çocukluğuma verin diye bunu belirtiyorum, 16 sn civarında bir derece hatırlıyorum ya da kıçımdan uyduruyorum şimdi bunu. bu derece için yırtılmadık organım kalmamıştı ve bu kefere takımını olsa olsa onlar yatay doğrultuda koşar ben ise dikey doğrultuda bir boşluktan kendimi bırakırsam geçerim diye şeetmiştim. ben de bu uyuşukluk varken bu usain bolt denilen herifi böyle de geçemem orası ayrı.
  • askerde 13,50 civarı bir derece yapmıştım. bu hız pentatlon ve spor denetlemelerine girmeme neden olmuştu.bir daha da hızlı koşmadım askerde...
  • birader 11.5 in altında koşabiliyor hala da koşabiliyor. zamanında çok dedim "oğlum bak git" diye ama dinletemedim. zira kendisi yerel tabirle kaba götün tekidir. baldır bacak yapısı için roberto carlos örnek olarak gösterilebilir askerlik yoklamasına gittiğinde bu kas yapısı hakkında uzun uzun incelemişlerdir. (bkz: kaba göt)