şükela:  tümü | bugün
 • yeni yaptığım tespit. kimisinde sosyal fobi var, kimisinde obsesif kompulsif bozukluk, kimisinde anksiyete bozukluğu, kimisi manik depresif. kimisi narsist, kimisi şizofren, kimisi panik atak. sözlük deli kaynıyor mübarek.*

  edit: şimdi buradan bu arkadaşları aşağılıyor gibi gözükmüş olabilirim. ama bende de var psikolojik rahatsızlık olm.* ben de sizdenim yani.*
 • katıldığım önerme.
 • güzide bir yazara ait iyimser tespit.. %30'u evde zor tutuyoruz.. onlar da tırlatmak üzere..
 • insanlarin bir cogunda gorulen rahatsizliklarin sayildigi bir onerme. ulan disari ciksan zaten herkeste en az bu rahatsizliklardan 1 tanesi var ama adamlar farkinda bile degil. bu kan kanseri gibi bir sey degil ki gidip doktora farkina varasin. insanlar omurleri boyunca bu kafada yasiyor bazen ama farkina bile varmiyor anksiyete bozuklugunun olduguna falan. sen gelmis simdi sozlukte %70 boyle diyorsun. gercek hayatta da oyle guzel kardesim merak etme. demek ki sende de bir sorun var ki bunu goremiyor ve kafayi takip gelip burada belirtme ihtiyaci hissediyorsun. hadi siktir git simdi.
 • narsisistik kişilik bozukluğu ile içinde bulunduğum 70%.

  zöge: ben bundan çok çektim, 4 yıl kimlik kişilik terapisi gördüm bir de siz vurdunuz yapmayın etmeyin vurmayın size ne zararım oldu. şaka bir yana bunda zamanın ötesine gönderecek ne var eksileyenlerden biri pm atıp söylerse sevinirim gerçekten. en ufak ironi içermeden yazdım bunu gerçekten merak ettim.

  en beğenilenlerden gelen edit: bu entry zamanın ötesinden çıkıp en beğenilenlere girmiş. böyle şeyler yapmayın psikolojimi bozmayın 4 sene psikoloğa verdiğim para boşa gitmesin. ben o para boşa gitmesin diye trafikte bile sinirlenmiyorum karşımda ki sinirimi zorlamadıkça. ayrıca eksileyenlerin hiç biri mesaj atmamış ben cidden merak içinde kaldım "aceba niye eksilediler" diye.
 • yine bir çoğunluğun içindeyim bir türlü azınlığın içinde olamıyorum. sonra benden neden sanatçı olmuyor. ben niye yazamıyorum.
 • memleketin tamamı zır deli olunca sözlüğe yansıma yüzdesi bence gayet iyi olan tespit.

  kesinlikle saçma sapan bir önerme.

  bu önermeye katılan çocuk kör oldu.

  duyduğum en yerinde tespit.
 • +3 ümle allahına kadar katıldığım tespittir. + 3 mü dedim niyekine . du bilemedim şimdi. ama katılıyom hepimiz deliyiz. ben sizden biraz daha deliysem ne olmuş. di mi. di.
 • hepsini yapıyorum da gözümden ateş çıkaramıyorum mottomla katıldığım tespit. özellikle o yaygın anksiyete bozukluğu yok mu; ömrümü yedi, bitirdi!

  (bkz: beni tanıdılar sen kaç)