• sozlukculerin demek istediklerini direk diyen insanlar olmamalari sebebi ile bulduklari super mal bir iletisim yolu.

ben bir sozlukcu gormedim ki aslinda demek istedigi soyle bir sey olmasin:

baslik: sözlükçülerin aslında demek istedikleri

entry: mir mir

baslik: sözlükçülerin aslında demek istedikleri

entry: cir cir

baslik: himir himir

entry: vir vir

meali: cok feci hatun yalarim ben

mealinin meali: super abazayim aklim fikrim oramda

mealinin mealinin meali: beni bir hiyarim, odunla dovulmeliyim, herkesi kendim gibi saniyorum.

(mesela bu entrynin de yukardakiler gibi bi meali vardir.)
  • ba$lik: sozlukculerin aslinda demek istedikleri
    entry:

-----------
    başlık:
    güzel olduğu halde abaza olan kız

entry:
    (bkz: soylemesi ayip)
    (bkz: bendeniz)

meali:
    selam ederim.. açık açık..
    -----------

meali: aha olay budur i$te, hemen ko$a ko$a sadi arenasina akayim. kisacasi sazanim o halde atliyorum.

(bkz: sazan generatoru basliklar)
  • başlık: sözlükçülerin aslında demek istedikleri

entry: *.*

meali: off aştık artık sözlüğü. sıkıldım artık hep aynı kalıpta entry girmekten. şöyle biraz milletle taşak geçsem, kafama göre takılsam birde forumvari entryler girsem süpper olacak ha. temamız ortada, hepsi abaza bunların. sözlük bayanlarına selam ederim mentalitesi ile hareket ediyorlar. boş insanlar canııım..
    banane amına koyiim, konsepte açık var. zamanında kullanıyorduk dedirten başlık atraksiyonunu. inşallah buna bi çözüm bulunmaz da bu performansla gireriz entrylerimizi, akarız ortamdan ortama..

mealin meali: kimseyle alakam yok benim arkadaş. ama olmuyor ki böyle..

mealin mealinin meali: bana sordular "madem düzene karşısın ne işin var tam ortasında?". cevabı açıktı "düzeni dışardan değiştiremiyorsan düzenin kurallarında hareket etmelisin.."

mealin mealinin mealinin meail: benimde sesimi duyun. bende prim yapmak istiyorum. ben böyle konuşmazsam siz kesin söylersiniz zaten. acaba kendim yazarak kurtulabilirmiyim?
  • baslik: keman calan kiz arkadas araniyor

entry: aranmaması sıddetle tavsıye edılır.araynın mevalsınıda belasınıda bulması sozunde kı "bela" kısmı bulunabılıyor.

keman calan kız arkadas: bak sımdı sana vivaldi la minor çalıcam.
    contax : uyuyom yaaaaaa uyuyommm yaaaaaa

keman calan kız arkadas: arşemi ilk once tamızleyıp sonra recıneleyıp ardından gererek calmaya hazır hale getırsene
    contax : oldu canım,baska sıkıntın.

keman calan kız arkadas: kemanımı tasısana.
    contax : ............................

keman calan kız arkadas: kemanımı surada unuttum,gıdıp alsana
    contax: .................................

meali: super sevgili yapma potansiyeline sahip bir gencim. flarmoni orkestrasi yayli calgilar bolumunun butun kizlari bana hastadir hatta. kizlara karsi az biraz okuzluk yaptigimi da kabul etmiyor degilim ancak bu yataktaki performansim hakkinda da pozitif bir intiba uyandirmali disi bireylerde. tas firin erkegiyim, bi nevi entellektuel segmen aga vakasiyim. ilgilenenlere duyurulur.
  • entry: meali: super sevgili yapma potansiyeline sahip bir gencim. flarmoni orkestrasi yayli calgilar bolumunun butun kizlari bana hastadir hatta. kizlara karsi az biraz okuzluk yaptigimi da kabul etmiyor degilim ancak bu yataktaki performansim hakkinda da pozitif bir intiba uyandirmali disi bireylerde. tas firin erkegiyim, bi nevi entellektuel segmen aga vakasiyim. ilgilenenlere duyurulur.

meali: sevgılısızlık basıma vurdu,eskı sevgılısı keman calan tıplere zaten oldum olası uyuzum.filarmoni orkestrası ne demek onu da bılıyorum amma velakın yalnıs yazıyorum.kızlara karsı okuzluk yapan ınsanlara laf ettıgımı zannederek gayet ınce ruhlu sanata yatkın vede bok atarak prım yaptıgıma ınanan kısılıge sahıp oldugmun altını cızerım.kadınlar cıcektır ve benı ısterler.kadına baktıgım zaman yataktakı performansımı dusunmesı tek gayemdır.saptama manyagıyım freud yanımda bok yemıstır.ayrıca gotum yemıyo kısıye ozel olarak rahatsızlıgımı bellı etmek o yuzden abuk sabuk baslıklar altında kendı halımde zavku sefalar ıcınde trajedılere kosuyorum.
  • baslik: pamela spence
    entry: samimiyet ilerledikce kendisine "pam" denilmesinden ho$lanan bayan. ayrica isminin yanli$ telaffuz edilmesinden sanirim biraz usanmi$.
    (bkz: koprualti)

meali: hatunla feci samimiyiz. uc vakte iyice ilerletip "p" demeye baslicaz insallah.
  • başlık: sözlükteki bütün erkeklerin abaza olduğu varsayımı

entry: sözlükteki neredeyse tüm erkeklerin ben dahil sözlükteki tüm bayanlara hadlerini aşacak düzeyde yavşamalarından dolayı kendini gerçekleyen varsayım. hayatlarında sürekli bir dişinin varlığına ve şefkatine ihtiyaç duyan sözlükteki ezik erkeklerin, kendilerini anne ilgisinden yoksun bırakmış bir orospunun çocuğu olması varsayımı da bu durumda kendini muhtemelen doğrulayacaktır.

meali: ulan bana bile yavşadınız ya, yuh size. bana lan bana, oha be, kör müsünüz be?
    bu arada, sizin de tahmin edebileceğiniz gibi; abaza ile abazan arasındaki uçurum'dan da bihaber birisiyim.
    (ve siz buna rağmen bana asıldınız) yuh lan yuh. bana nasıl asıldınız? bana be bana? ... bana...
  • başlık: her hangi bir sözlük yazarı...

entry: tıp okuduğunu ya da okumuş olduğunu tahmin ettiğim bu yüzden kafayı yemiş olması olası olduğundan kendisine hoşgörüyle yaklaşılması gerektiğini düşündüğüm zavallı. kendince aciz analizler yapmaya çalışan, her gördüğü alımlı dişinin peşinde sümsük sefil koşturup sürünen ama abaza(n)lığına yine de çare bulamamış, zaten pörsümüş lavanta tipine bakan olsa da abaza(nnnn) ruhu baki kalacak küçük penis mağduru.

meali: yok mu beni sikeeeeeennnn?...
  • başlık: yine bir sözlük yazarı

entry: kendini zeki sanan pelte beyinli kompleks insanı.
    (bkz: kompleks)

meali: yenildik ama ezilmedik. hem zaten tüm avcumu dolduracak kadar da kalın değildi...
  • başlık: başka bir sözlük yazarı...

entry: deşifreci, gambaz, akıl güdüğü.

meali: diğerleri beklediğii yapmadı, bir de seni deneyelim kuzucığım. gambaz mısın yoksa? yoksa gumbaz mıydı?... neyse, uzat bakayım şöyle elime...
hesabın var mı? giriş yap